PIĄTEK - 26 LipcaSOBOTA - 27 LipcaNIEDZIELA - 28 LipcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Koncert małe TGD

12 października - godz. 17:30 do 19:00

- -

**Każdy z nas nosi w sobie szczerą, dziecięcą radość… dlatego warto celebrować ją wspólnie z najmłodszymi! Małe TGD to najpopularniejszy zespół dziecięcy w Polsce wykonujący muzykę pop z ponadczasowym przesłaniem. Grupa koncertuje od wielu lat, a w 2024 roku, po raz pierwszy w historii, przygotowała niesamowite widowisko muzyczne i wyruszyła w wielką trasę koncertową. Na widzów czeka niezapomniany show, który udowodni, że Dzień Dziecka może trwać cały rok!**

**W 2017 roku grupa Małe TGD wydała debiutancką płytę „Góry do góry”, a w 2019 ukazał się drugi album – pt. „Wyspa skarbów”**. Dwa lata później, w okresie pandemii, pojawiła się płyta „Online”. Wszystkie utwory zespołu Małe TGD to porywające, energiczne i pełne radości piosenki, które w lekki i przyjemny sposób przekazują ważne treści.

Na początku 2020 roku album „Wyspa skarbów” został nominowany do Fryderyka w kategorii muzyka dziecięca i młodzieżowa. **Zespół Małe TGD może pochwalić się współpracą ze znanymi artystami, m.in. z Roksaną Węgiel**.

**Największy hit Małego TGD to z pewnością utwór „Góry do góry”, rozpoczynający się słowami „Piękny świat przemierzasz po maleńku […]”. Teledysk do tego utworu zgromadził już ponad 100 milionów wyświetleń na YouTube!**

Dzieciaki koncertują na żywo, a każdy występ Małego TGD to mnóstwo skocznych utworów, przebojowych fraz i wyjątkowe dziecięce głosy.

W 2024 roku Małe TGD wyruszyło w swoją pierwszą trasę koncertową pod nazwą „Dzień Dziecka przez cały rok”. Z tej okazji został przygotowany niezwykły show, pełen efektów specjalnych i wizualizacji. Dzięki temu udział w koncercie Małego TGD stanie się niezapomnianym przeżyciem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

**Sprawdź repertuar wydarzeń i zarezerwuj dla siebie i najbliższych bilety na koncert zespołu Małe TGD! **

Szczegóły

Data:
12 października
Godzina:
17:30 do 19:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1472628126950479

Miejsce wydarzenia

Filharmonia Częstochowska
Wilsona 16
Częstochowa, śląskie 42-202 Polska
+ Google Map
Phone
34 324 42 30
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia