PIĄTEK - 1 PaździernikaSOBOTA - 2 PaździernikaNIEDZIELA - 3 Października
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert muzyki ambientowej ze sceną na wodzie | Poraj

28 sierpnia - godz. 19:00 do 22:00

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich wielbicieli muzyki na imprezę, jakiej jeszcze w naszej gminie nie było – czyli koncert pt: „Ambient na zakończenie wakacji”.

Będzie to koncert muzyki elektronicznej, który odbędzie się na terenie Mariny Poraj, dnia 28 sierpnia (sobota) od godziny 19:00 do 22:00

Aktualnie muzyka ambient staje się coraz bardziej popularna i gości właściwie na wszystkich największych festiwalach muzycznych w Polsce. Można ją usłyszeć na katowickim OFF Festiwalu, Festiwalu Tauron Nowa Muzyka, UpToDate w Białymstoku, czy na słynnych Salonach Ambientu, które odbywają się w całym kraju. Jeśli ktoś słuchał takich twórców muzyki jak Jean Michel Jarre, Tangerine Dream, czy Vangelis, to mógł „otrzeć się” o ambient, bo także oni komponowali muzykę w tym gatunku. Jednak za twórcę ambientu uważa się Briana Eno, kompozytora i producenta takich artystów jak David Bowie, U2 czy Coldplay. Płyty Briana Eno wyznaczyły zupełnie nową drogę w poszukiwaniach muzycznych dla przyszłych pokoleń twórców muzyki elektronicznej.

Ambient jest przede wszystkim muzyką ciszy i spokoju. I pewnie dlatego zdobywa tak wielu zwolenników, bo to muzyka przy której można się zatrzymać, uspokoić i zapomnieć o troskach pędzącego wokoło świata. Zapraszamy więc wszystkich, którzy chcą na kilka godzin zapomnieć o problemach i odpocząć przed nadchodzącymi jesiennymi miesiącami. Muzyka popłynie ze sceny umiejscowionej na wodzie i nie obędzie się bez świateł i miłego nastroju.

Zabierzcie ze sobą leżaki, krzesełka czy koce, żeby wygodnie i miło spędzić ostatnią sobotę wakacji.

Serdecznie zapraszamy,

Grzegorz Bojanek i GOK Poraj

Szczegóły

Data:
28 sierpnia
Czas:
19:00 do 22:00
Strona internetowa:
http://gokporaj.pl/ambient-na-zakonczenie-wakacji-2/

Miejsce

Marina Poraj
Wojska Polskiego 71
Poraj, śląskie 42-360 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/pages/Marina-Poraj/997296247032700