PIĄTEK - 23 PaździernikaSOBOTA - 24 PaździernikaNIEDZIELA - 25 Października
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert Trio “Pieśń nad Pieśniami”

20 września - godz. 19:00

Najwspanialsza! Ponadczasowa! Wielowymiarowa! Taka jest Pieśń nad Pieśniami, autorstwa biblijnego króla Salomona. Przez wieki, nikt nie podważył jej piękna, a komentatorzy prześcigają się w odkrywaniu nowych znaczeń, symboli i powiązań.
Trochę ją zapomnieliśmy, zagłuszyliśmy, wyparliśmy ze świadomości. Jej piękno przytłumiliśmy, jednak ono odżywa, tu i teraz.
Zapraszamy na siedemdziesiąt minut wspólnego poszukiwania piękna i opowieści o miłości. Połączy nas jeden cel- fala dźwięków przepływająca przez całą Polskę, by obudzić to co uśpione i zachwycić tym co prawdziwe i doskonałe!
Koncert w składzie kameralnym wykona dla Państwa:
Marta Madejska -głos córek Jerozolimskich
Marcin Kupczyk – głos Oblubieńca
Agnieszka Fiuk “Eufonia” – głos Oblubienicy, piano
Agnieszka Fiuk “Eufonia” , twórca projektu – mówi:
“Pieśń odkryłam w najtrudniejszych momentach swojego życia. To z niej uczyłam się ponownie miłości i zaufania. Zmieniła moje myślenie i wciąż uczy mnie kochać świadomie.
Długimi tygodniami czytałam, analizowałam, zagłębiałam i wsłuchiwałam się w komentarze współczesnych znawców. Zaczęłam komponować, doświadczać głębi i wartości przekazu. Wprowadziłam to w życie.
Odkryłam, że miłość, to bycie w nieustannym, dobrym dialogu z drugim człowiekiem. Dialog ten stał się doświadczeniem nie tylko mojego prywatnego życia, ale również spotkań koncertowych z publicznością.
Miłość jest głębsza niż Szeol, pragnę o niej opowiadać… więc zapraszam Cię do wspólnej podróży.”
Koncert odbędzie się w ramach jubileuszu obchodów 30 – lecia powstania Ruchu “Betel”.
Podczas koncertu będzie możliwość wsparcia finansowego Fundacji “Betel”, nabycia unikatowej płyty “Pieśń nad Pieśniami” , rozmowy z artystami, wspólnego zdjęcia.
Wstęp wolny!
Zapraszamy serdecznie.

Szczegóły

Data:
20 września
Czas:
19:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1237903379895462/

Miejsce

Scena Muzyczno-Teatralna “Zygmunt”
Krakowska 1, 42-200 Częstochowa + Google Map