PIĄTEK - 22 WrześniaSOBOTA - 23 WrześniaNIEDZIELA - 24 WrześniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert w dźwiękach Mis Tybetańskich i Gongów

10 września - godz. 18:00 do 19:00

Zapraszamy na wyjątkowy koncert w dźwiękach Mis Tybetańskich i Gongów. Ta specjalna, wieloetapowa formuła ceremonii zapewni głębokie fizyczne i emocjonalne doświadczenie, uruchamiając procesy poszerzania samoświadomości. Integracja wewnętrzna pozwoli pozbyć się starych treści psychicznych, nawyków i wzorców zachowań, otwierając nas na nowe doświadczenia i dając poczucie lekkości.

Podczas koncertu uczestnicy doświadczą bardzo głębokiego relaksu poprzez świadomy, naturalny oddech i odczuwanie doznań w ciele. Energia, która wcześniej była używana na blokowanie różnych treści psychicznych, zostanie uwolniona, co przyniesie uczestnikom jasność umysłu, poczucie odprężenia i zwiększoną energię.

Dźwięki gongu i mis tybetańskich wpłyną na nasze ciało na poziomie komórkowym, porównywalnym do przyjemnego masażu. Wywołają uwalnianie endorfin, co sprawi, że poczujemy się świetnie! Misy doskonale wspomagają radzenie sobie z różnymi dolegliwościami, takimi jak bezsenność, chroniczne zmęczenie, przewlekły stres, migreny, wahania nastrojów, zaburzenia lękowe, bóle stawowo-kostne, problemy reumatyczne i wiele innych schorzeń.

Aby wziąć udział w koncercie, prosimy o zabranie karimaty/materaca, śpiworu/koca, poduszki oraz wody. Koncert odbywa się w pozycji leżącej, co pozwoli w pełni cieszyć się doświadczeniem dźwięków.

KONCERT PROWADZI:

A.Nuta OdNowa – terapeutka dźwiękiem. Jej przygoda z dźwiękiem rozpoczęła się w 2020 roku. Ukończyła kurs gry na gongach oraz kurs terapeutyzacji wibracjami mis tybetańskich z przekazu himalajskich mistrzów, takich jak Shree Krishny Shahi oraz Santy Ratna Shakya. Jej przekaz pochodzi z tradycji Himalajów i Tybetu, gdzie wiedza jest praktykowana i przekazywana poprzez doświadczenie. Muzyka była z nią od dziecka i towarzyszyła jej we wszystkich podróżach, zarówno tych zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Aneta rozwija się w tematyce holistycznego podejścia do człowieka, interesując się zagadnieniami dźwiękoterapii, totalnej biologii, technikami pracy z podświadomością i terapiami naturalnymi. Jej filozofia zakłada, że człowiek składa się z Ciała-Umysłu-Ducha, a pełnia życia osiągana jest przez zadbanie o dobrostan wszystkich tych części i ich zbalansowanie. Podczas koncertu wykorzystuje aromaterapię, terapie dźwiękiem, a także elementy medytacji i relaksacji. Oprócz mis tybetańskich i gongów, używa innych instrumentów terapeutycznych, takich jak misy i piramidki kryształowe, tingsha, kij deszczowy, miseczki zen, dzwoneczki koshi i zaphir.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi wydarzeniami i koncertami, zapraszam na mój profil na Facebooku:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100092680942770

Czas trwania koncertu to około 1,5 h.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsca na numer telefonu: +48 501 397 201

Wstęp: 60zł. (bilety będą sprzedawane w dniu koncertu, 30 min. przed koncertem) 

Szczegóły

Data:
10 września
Godzina:
18:00 do 19:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/205572635845875

Miejsce wydarzenia

Ośrodek Promocji Kultury „Gaude Mater”
Ośrodek Promocji Kultury "Gaude Mater"
Częstochowa,
+ Google Map