
- wydarzenie już minęło.
Koncert 'Witaj Lato” | Aula Magna UJD
14 czerwca - godz. 18:00

Muzycy Orkiestry Dętej Rędziny, we współpracy z Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie, mają zaszczyt zaprosić wszystkich przyjaciół, sympatyków oraz miłośników muzyki na najwyższym poziomie na koncert „Witaj Lato” podsumowujacy kolejny rok pracy artystycznej.
Wstęp wolny.