PIĄTEK - 26 LipcaSOBOTA - 27 LipcaNIEDZIELA - 28 LipcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert z muzyką gongów

21 lipca - godz. 17:00 do 19:00

- -

Zapraszamy na wyjątkową podróż w głąb siebie w towarzystwie gongu mis kryształowych w wykonaniu Martyny Sworczuk w zastępstwie za Łukasza Kacprzaka.

Specjalna wieloetapowa formuła ceremonii w dźwiękach gongu pozwala na głębokie fizyczne i emocjonalne doświadczenie, uruchamiając w ten sposób procesy poszerzania samoświadomości. Zachodzi wewnętrzna integracja i przemiana w psychice – stare treści, nawyki czy wzorce zachowań przechodzą do historii, dając poczucie lekkości i chęć otwarcia na nowe. Wszelkiego rodzaju nie do końca przeżyte oraz nieuświadomione treści psychiczne, które blokują nasz rozwój, stają się naszym zasobem na drodze do życia w pełni.

Bilety: https://pulsserca.pl/

Koncertu słuchamy na leżąco, poddając się dobroczynnym dźwiękom instrumentów. Dźwięki te powodują mikro-drgania naszego ciała na poziomie komórkowym. Można to porównać z bardzo przyjemnym masażem, podczas którego uwalnia się sporo endorfin. Czujemy się potem świetnie!

Prosimy wziąć miękką karimatę/wygodny materac, koc/śpiwór, poduszkę, obuwie na zmianę/ skarpety.

Bilety: https://pulsserca.pl/

Prowadząca:
Martyna Sworczuk, absolwentka rocznego kursu gry na gongach u Jacka Wiktora, praktykantka medytacji SoulFullnes, studentka projektowania wnętrz.

Szczegóły

Data:
21 lipca
Godzina:
17:00 do 19:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1133231187973806

Miejsce wydarzenia

Harmonia Ciała Częstochowa
Aleja Najświętszej Maryi Panny 12b/Piętro 4, 42-202 Częstochowa + Google Map