PIĄTEK - 8 GrudniaSOBOTA - 9 GrudniaNIEDZIELA - 10 GrudniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIASYLWESTER w Częstochowie
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Koncert zespołów Marfia, The PART , Usmi

17 lutego, 2024 - godz. 19:00 do 22:00

Zapraszamy na Koncert zespołów Marfia, The PART , Usmi.
Zagramy w Klubie „Muzyczna Meta”.
Start godz 19.
bramka 20pln

The Part –
Mikołaj Szram – wokal
Kajetan Ciołkiewicz – gitara
Jarosław Dybek – inst. klawiszowe
Tomasz Moskal – gitara basowa
Wito.. Witold Krzysztof Wronka – perkusja
Kuba Irzykowski – realizator dźwięku, gitara basowa

Zespół ,, The PART”
Działa z przerwą od 2012 roku. Świetnie odnajduje się w rockowo & bluesowych klimatach lat 70. i 80. ub. w. Konsekwentnie i z determinacją przeciera swój muzyczny szlak, opierając się na własnych kompozycjach. Właśnie powstała ich pierwsza, autorska płyta ,,In One Day” która czeka na wydanie. Muzyka zespołu, nadaje koncertom niepowtarzalnego, żywiołowego charakteru. Robiąc ukłon w stronę publiczności, zespół włączył do swego repertuaru własne wersje utworów znanych wykonawców

Zapraszamy do współpracy…
kontakt@thepart.pl tel : 603- 231- 438

Usmi
– zespół.usmi to dwóch_braci.usmi, grających muzykę.usmi, zwaną narcobeatem. Pierwszy koncert.usmi miał miejsce pod koniec 2022 roku. Zespół praktykuje minimalizm.usmi – gra krótkie_piosenki.usmi, by jak najszybciej przekazać słuchaczom to, co najważniejsze w ich twórczości.usmi, czyli swoje spojrzenie na problemy z którymi borykają się dziś młodzi ludzie, takie jak życie w cieniu wojny, pandemii i katastrofy ekologicznej. Piosenki.usmi mimo rockowych korzeni, ubierają się jak przystało na dzisiejszych nastolatków – w warstwę elektronicznych_dźwięków.usmi, alternatywnych_melorecytacji.usmi, a nawet rapu.usmi. Twórczość.usmi nie ma jednego źródła inspiracji – każda piosenka.usmi to inna historia, opakowana w inną warstwę inspiracji z różnych muzycznych podróży bębniarza.usmi i poety.usmi. Debiutancki_album.usmi będzie albumem koncepcyjnym, pt. „generacja_z” i ukaże się w 2024 roku.

Social_media.usmi:
facebook.usmi: fb.com/usmi1121
instagram.usmi: instagram.com/@_.usmi
tiktok.usmi: tiktok.com/.usmi

MARFIA –
zespół rockowy założony w Częstochowie na początku 2023 roku z inicjatywy Piotra Fijołka grającego na instrumentach klawiszowych oraz Marceliny Siewior – wokalistki. Pomimo krótkiego stażu grupa ma za sobą kilka koncertów na dużych scenach plenerowych oraz w klubach (m.in. w Pubie Stacherczak/Klubie Muzycznym i w Muzycznej Mecie; w obu miejscach zespół zebrał dobre recenzje). W skład bandu wchodzą zarówno doświadczeni, jak i młodzi muzycy. Ta mieszanka znakomicie uzupełnia się na scenie. Artyści podkreślają, że pomimo różnych doświadczeń muzycznych scala ich miłość do dobrego klasycznego rocka. Świetne wersje znanych przebojów Lombardu, Bajmu, Maanamu w mocnych, rockowych aranżacjach to znak rozpoznawczy Marfii. Mają jednak kilka swoich kompozycji i przygotowują się do wydania singla. Skład zespołu stanowią:
Krzysztof Bareła – gitara,
Piotr Fijołek – instrumenty klawiszowe,
Kryspin Kazik – gitara basowa,
Marcelina Siewior – wokal,
Łukasz Stanisz – perkusja,
Miłosz Strączyński – gitara 

Szczegóły

Data:
17 lutego, 2024
Godzina:
19:00 do 22:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/358998796700824

Miejsce wydarzenia

Muzyczna Meta
ul. Jasnogórska 13
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Phone
603 843 397
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia