PIĄTEK - 14 CzerwcaSOBOTA - 15 CzerwcaNIEDZIELA - 16 CzerwcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Konferencja „Kościół pod otwartym niebem”

05 września - godz. 09:00 do 07 września - godz. 16:00

- -

🔔Konferencja „Kościół pod otwartym niebem” to blisko 3-dniowa Szkoła Ponadnaturalnej Służby, której tematem przewodnim jest wpływ służby proroczej i służby uzdrowienia na rozwój kościoła.

✔Szkoła Ponadnaturalnej Służby jest skierowana do pastorów i liderów wspólnot chrześcijańskich oraz ich zespołów przywódczych.
Ma na celu wyposażyć i pomóc przywódcom zdobyć praktyczne narzędzia w obszarach, które mają silny wpływ na rozwój kościoła i posługę duszpasterską. Udział w konferencji obejmuje zarówno sesje w tematyce prorczej jak i uzdrowienia. W sobotę decydujemy, w której służbie chcemy usługiwać.

✔Mamy przekonanie, iż służba Kościoła ma wymiar ponadnaturalny. Duch Święty nie tylko w pierwszym wieku, ale również w naszych czasach pragnie wyposażać wierzących do rozszerzania i manifestowania Królestwa Bożego w narodach.
Dlatego też jako wykładowców zaprosiliśmy po raz drugi pastorów z Kościoła Bethel Church Redding Kalifornia, który od wielu lat doświadcza ponadnaturalnego działania Ducha Świętego – Ben’a Armstrong, dyrektora służby proroczej i Chuck’a Parry dyrektora Pokoi Uzdrowienia.

📌𝓑𝓮𝓷 𝓐𝓻𝓶𝓼𝓽𝓻𝓸𝓷𝓰- jest międzynarodowym mówcą, uznanym nauczycielem, nadzoruje służbę proroczą w Kościele Bethel- Redding, Kalifornia, gdzie wraz z żoną Heather służą w Przywództwie Kościoła. Prawdziwy marzyciel. Służba Ben’a jest naznaczona mądrością i objawieniem; darem, który objawia się w jego życiu od najmłodszych lat. Jest wizjonerskim przywódcą, którego służba poruszyła serca i umysły ludzi na całym świecie. Ciągle inspiruje i prowadzi wierzących w poznawaniu jak i rozpoznawaniu serca i języka Boga. Ben i Heather mają trójkę dzieci, Connera, Kirę i Madison.

📌𝓒𝓱𝓾𝓬𝓴 𝓟𝓪𝓻𝓻𝔂 – jest dyrektorem Bethel Healing Rooms (Pokoi uzdrowienia) w Redding w Kalifornii. Jego wizją jest tworzenie wspólnot z otwartym niebem, w których wierzący żyją w bardzo realnej obecności Boga, jednoczą się w miłości i oglądają ponadnaturalne działanie Boże. Życie Chuck’a jest naznaczone zarówno wiarą, jak i cudami, gdziekolwiek się pojawia niesie i uwalnia radość Pana. Widział, jak umarły zmartwychwstał, jak rozmnażało się jedzenie, uciszały się burze i uwalniane były nadprzyrodzone finanse. Przez jego służbę niezliczona liczba ludzi była uzdrowiona i ich życie było odmieniane.
Jest autorem takich książek jak: Free Falling – True Stories of One Man’s Leap Into the Miraculous oraz Alignment – Live a Life of Miracles. Chuck i jego żona Linda mają troje dzieci i pięcioro wnucząt.

Kościół Bethel doświadczał wielokrotnie przebudzenia i manifestacji znaków i cudów, co wpłynęło na dynamiczny wzrost i wpływ na miasto Redding w Kalifornii oraz tysiące kościołów na świecie. Nauczanie Bill’a Johnsona i muzyka Bethel jest znana na całym świecie, a w Szkole Ponadnaturalnej Służby Bethel każdego roku uczy się ponad 2 tysiące studentów. Z kolei w Pokojach Uzdrowienia w każdą sobotę wierzący posługują uzdrowieniem od 300 do 600 osobom. Doświadczenie życia i służby pod otwartym niebem, przyciąga do tego miejsca każdego miesiąca setki ludzi, którzy przeżywają w Bethel Church świeże napełnienie Duchem Świętym, oraz uzdrowienia wewnętrznego i fizycznego.

Możesz zarejestrować się poprzez poniższy link ⤵⤵⤵⤵⤵⤵⤵
https://sps.shoreline.pl/ lub wchodząc na stronę www.shoreline.pl

✔OPŁATA:
400 zł od osoby do dnia 14.08.2024
450 zł od osoby od dnia 15.08.2024
* opłata nie uwzględnia wyżywienia. Na miejscu będzie można zakupić przekąski, napoje, kawę i herbatę itp.
*Miejsca nienumerowane
*Liczba miejsc ograniczona

✔SZCZEGÓŁY KONFERENCJI:
Lokalizacja i data:
📍 Kościół Ducha Świętego Shoreline
ul. Przemysłowa 9
Częstochowa 42-200
🗓05-07.09.2024.

Planowany czas trwania:
✔ Rozpoczęcie- Czwartek (05.09) godzina ok. 9:00
✔ Zakończenie- Sobota (07.09) godzina ok. 16:00
*Godziny zakończenia mogą ulec zmianie.

✔ Przykładowy plan konferencji:
Czwartek i Piątek ( Część teoretyczna i warsztaty)
9:00 Uwielbienie
9:30 Sesja
10:45 Przerwa
11:15 Sesja
12:30 Przerwa na lunch
13:15 Sesja
14:30 Przerwa
15:00 Sesja
16:15 Warsztaty
17:15 Przerwa na obiad
18:00 Uwielbienie
18:30 Sesja + Warsztaty
20:00 Zakończenie dnia

Sobota (część praktyczna- usługiwanie w wybranej służbie)
8:00 Nasiąkanie/Uwielbienie
9:00 Zebranie Służb Proroczych i Uzdrowienia
10:00 -14:00 Pokoje Prorocze i Pokoje Uzdrowienia (osobno w zależności od tego, jaką służbę się wybierze podczas trwania szkoły)
15:00 Świadectwa
* godziny mogą ulec zmianie, szczegółowy plan sesji będzie podany na naszej stronie do 31 Lipca.

✔Uwaga: Nie mamy możliwości w tym czasie zapewnić opieki nad dziećmi w naszym budynku.

✔Parking dostępny na miejscu oraz w okolicy. Nasz Kościół mieści się pomiędzy Dworcem PKP a Galerią Jurajską. W weekendy w naszym mieście nie są pobierane opłaty parkingowe. W tygodniu parking obowiązuje między 9:00-17:00

✔Pobliskie Hotele i apartamenty:

1.Hotel Scaut
2.Hotel Grand
3.Hotel Ibis
4.Hotel Arche
5.Hotel Wenecki
6.Hotel Mercure
7.Dom Pielgrzyma
8.Apartament Nowa Kamienica
9.Apartament Stara Kamienica

Szczegóły

Początek:
05 września - godz. 09:00
Koniec:
07 września - godz. 16:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1006991280989447

Miejsce wydarzenia

Kościół Shoreline Poland częstochowa
ul. Przemysława 9
Częstochowa,
+ Google Map