PIĄTEK - 23 PaździernikaSOBOTA - 24 PaździernikaNIEDZIELA - 25 Października
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Konsultacje zielarskie podczas ekologicznego festynu “niedziela św. Franciszka”

04 października - godz. 11:00 do 16:00

Serdecznie zapraszam do skorzystania z konsultacji zielarskich przy stoisku Pracowni Nimrodel podczas Festynu DOWODY MIŁOŚCI DO WODY – „Niedziela św. Franciszka” w Częstochowie. Stoisko Pracowni Nimrodel będzie dostępne od godziny 11:00 do 16:00. Festyn Dowody Miłości do wody – Niedziela Św. Franciszka jest organizowany przez Caritas Laudato Si.
Przy stoisku Pracowni Nimrodel będzie możliwość rozmowy o zielarstwie i ziołolecznictwie opartych na pozycjach naukowych, tradycyjnym polskim i europejskim ziołolecznictwie klasztornym i ludowym. Nie zabraknie wiedzy bazującej na przekazach m.in. Św Hildegardy z Bingen, Ojcu Klimuszce, ojcu Sroce, Kneippie czy Marii Treben. Poza konsultacjami będzie możliwość skorzystania i nabycia rękodzieła Pracowni.
🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
Miejsce: Niedziela Św. Franciszka będzie się odbywać w Kościele pw. Św. Zygmunta, ul. Krakowska 1 w Częstochowie.
Stoiska ekologiczne beda wysawione na placu przed kościołem.
Serdecznie zapraszam do skorzystania z wiedzy i rekodzieła Pracowni Nimrodel przy jej stoisku.
Do zobaczenia 🍀💚🌱
Agata Zaskórska
O Agacie:
Częstochowianka. Jest dyplomowanym zielarzem i fitoterapeutą. Zajmuje się również litoterapią. Swoją wiedzę i praktykę zdobyła m.in. w Akademii terapii Naturalnych we Wrocławiu, Europejskim Studium Przygotowania Zawodowego i Wiedzy Praktycznej w Międzyborowie, GWSP w Chorzowie, Zielarni Primum non nocere w Gliwicach i Centrum Naturoterapii „ATYDE” w Kudowie Zdroju. Jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Zielarzy i Fitoterapeutów.
Obecnie prowadzi cykliczne szkolenia i warsztaty z dziedziny zielarstwa, połączone z wiedzą z dziedziny psychosomatyki i litoterapii przy Pracowni Psychoterapii i Pracy z Ciałem w Częstochowie. Podczas szkoleń może nauczyć Cię chemii roślin w praktyce, jak również zbierać i przetwarzać rośliny tak, by miały odpowiednie działanie terapeutyczne. Prowadzi również konsultacje indywidualne.
www.pracownianimrodel.pl

Szczegóły

Data:
04 października
Czas:
11:00 do 16:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/366098858133528/

Miejsce

Parafia św. Zygmunta w Częstochowie
Krakowska 1, 42-202 Częstochowa + Google Map