PIĄTEK - 21 StyczniaSOBOTA - 22 StyczniaNIEDZIELA - 23 StyczniaWOŚP Program 2022
  • Koncert Kortez Kwadro Tour / Częstochowa / 19.04.2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

KRĄG PIEŚNI W TIPI | EKO-AKTYWIZM I WIBRACJE DLA GAI

11 grudnia, 2021 - godz. 18:00

Zapraszamy do celebrowania życia przy ogniu i dźwiękach w przestrzeni namiotu tipi, nawiązującego do długiej tradycji plemion Indian Ameryki Północnej, którzy w tipi uczyli się życia, współżycia ze sobą i światem natury.
Muzyka, śpiew, taniec, wspólne granie, aktywne słuchanie, dzielenie się, energia plemienia i podnoszenie wibracji – do tego zapraszamy was w kręgu tipi.
Krąg poprowadzi gospodyni tej pięknej przestrzeni – Magdalena Uchrońska, a krąg muzyczny rozwibruje znana i lubiana Aleksandra Daraż – mantrownik, pieśniarka, uliczny grajek:
“Gram, gdzie Wszechświat mnie potrzebuje. Z muzyką wiąże mnie wyjątkowo intymna relacja – Miłość. Śpiew to zupełny przypadek w sposobie przekazu. Czym byłby świat bez magicznych pieśni niosących się przez las?”
Tego wieczoru będziemy spotykać się, grać i śpiewać w intencji Ziemi, a zespół Fundacji Medeina – Kamil Szewczyk i Monika Sobańska – zachęcą nas do zastanowienia się czy aktywizm duchowy i fizyka kwantowa mogą wspierać aktywizm ekologiczny.
W kręgu podzielimy się również interaktywną e-książką – „Od eko-lęku do eko-działania: jak przekształcić strach lub wątpliwości młodzieży w eko-aktywizm i włączenie społeczne”? powstałą w ramach międzynarodowego projektu Erasmus+ <Bio-soczewki – Uczenie się – Wzmacnianie -Troska- Dzielenie się>, który Fundacja Medeina współtworzy wraz z organizacją ORIEL ETS z Włoch oraz fundacją PASOS z Hiszpanii.
Na koniec zaprosimy Was do indiańskiej praktyki Way of Council, podczas której w przestrzeni serca, szczerości i aktywnego słuchania podzielimy się w kręgu historiami o naszych związkach z naturą.
Planujemy poczęstunek w formie owoców i ceremonię kakao, które wzmocni nasze intencje dla odradzania się Gai.
Serdecznie zapraszamy do współdzielenia przestrzeni tipi i wspólnego muzykowania w intencji naszego połączenia z naturą.
Termin: 11 grudnia
start: godz.: 18:00
koniec: 04:00
Miejsce: ul. Brata Alberta 120, Częstochowa | TIPI
Wstęp: Sugerowana darowizna na pokrycie kosztów organizacji 50 zł.
Jest możliwość spania w tipi przy ogniu.
Info. i zapisy: Magdalena Uchrońska | 698 872 279 | magdauchronska@gmail.com
Informacje techniczne:
-zabierzcie ciepłe ubrania/koce
-zabierzcie śpiwory i poduszki, jeśli ktoś/ktosia pragnie zostać na noc i spać w tipi przy ogniu /polecamy śpiwór i dwa koce, karimatę/
-zabierzcie instrumenty wszelakie, śpiewniki, itp.

Szczegóły

Data:
11 grudnia, 2021
Godzina:
18:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/238103484948822/

Miejsce wydarzenia

ulica św. Brata Alberta 120, 42-224 Częstochowa, Polska
ulica św. Brata Alberta 120, 42-224 Częstochowa, Polska + Google Map