PIĄTEK - 27 StyczniaSOBOTA - 28 StyczniaNIEDZIELA - 29 StyczniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAWOŚP CZĘSTOCHOWA 2023 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Krąg Uzdrawiających Pieśni z Ceremonią Kakao

28 stycznia - godz. 18:00 do 21:00

Zapraszam Cię na Ceremonię Kakao połączoną z kręgiem uzdrawiających pieśni oraz Ceremonią Dźwięku

Podczas ceremonii będziemy pić surowe, czyste ceremonialne Kakao intencjonalnie przygotowane. Zasiądziemy w kręgu by podzielić się tym co dla nas istotne a następnie rozpoczniemy pracę z oddech i ciałem. Wykonamy kilka prostych ćwiczeń oddechowych, pobudzających przepływ energię w nas. Wraz z medycyną kakao wyrazimy nasze intencje i błogosławieństwa i rozpoczniemy pracę z głosem poprzez śpiewanie mantr i uzdrawiające pieśni mocy, które rozwibrują i dostroją nasze ciało i całą naszą przestrzeń do wysokich wibracji.

Poprzez wspólne intonowanie mantr i uzdrawiających pieśni uwolnimy blokady emocjonalne i energetyczne, a także napięcia w naszym ciele. Wspólne śpiewanie zbliża nas do siebie otwiera nas i pozwala na doświadczenie piękna, miłości, jedności i radości. Oddech oraz głos to potężna medycyna, do której zawsze mamy dostęp. Wibracje naszego głosu potrafią wyleczyć nasze ciało z wielu dolegliwości a wspólne śpiewanie może zdziałać cuda. Będziemy śpiewać mantry z tradycji jogi kundalini, słowiańskie agmy oraz pieśni mocy po polsku a także rdzenne pieśni plemion z ameryki południowej.

Na koniec podczas Ceremonii Dźwięku zanurzymy się w uzdrawiających wibracjach gongów, aby cały proces mógł zintegrować się w nas.

WAŻNE! Duża dawka kakao ceremonialnego jest niewskazana dla osób, które mają problemy z sercem i układem krążenia, mają kamienie nerkowe, zażywają leki psychotropowe, mają alergię na kakao oraz dla kobiet w ciąży. Udział w Ceremonii w takich przypadkach na własną odpowiedzialność.

Aby w pełni skorzystać z dobrodziejstw jakie niesie ze sobą Kakao Ceremonialne, nie spożywaj ciężkiego posiłku na 2 godziny przed Spotkaniem. W dniu ceremonii powstrzymaj się od spożycia kawy, alkoholu oraz innych środków psychoaktywnych.
Zabierz ze sobą wygodny strój, wodę oraz instrumenty jeśli chcesz pograć w kręgu.

kiedy : 28 stycznia ( sobota )
gdzie : Stworzyciele Szczęśliwych Światów ul. Rędzińska 89 Częstochowa
godz. :17.30 – 20.30
czas: 3 h
kosz : 150 zł

UWAGA Wymagane wcześniejsze zapisy pod nr tel 790 688 880
proszę o wysłanie smsa z imieniem i nazwiskiem z dopiskiem Ceremonia Częstochowa

Jeśli chcesz wziąć udział w ceremonia a na ten moment ograniczają Cie finanse napisz do mnie znajdziemy jakieś inne rozwiązanie.

Ceremonię poprowadzą :
Kamilla Watral – Medicine Women – prekursorka i propagatorka kryształowych dźwięków w Polsce. Pieśniarka, malarka, certyfikowana nauczycielka Jogi Kundalini i Medytacji Yoga Alliance, nauczycielka Vedic Art, uzdrowicielka rekonektywna. Pracuje z ciałem, oddechem, tańcem, dźwiękiem, aromaterapią, masażami, ziołami i roślinami mocy. Swoją podróż z kryształowymi misami rozpoczęłam w 2012 roku do tej pory zagrała setki koncertów w Polsce i zagranicą. Prowadzi autorskie warsztaty, masaże oraz Ceremonie z Dźwiękiem, Ceremonie Kakao , Kręgi kobiet, Uzdrawiające Kręgi Pieśni, kręgi Trance Healing Dance. 

Szczegóły

Data:
28 stycznia
Godzina:
18:00 do 21:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/5948479441881044/

Miejsce wydarzenia

Częstochowa 42-200
Częstochowa + Google Map