PIĄTEK - 30 PaździernikaSOBOTA - 31 PaździernikaNIEDZIELA - 1 Listopada
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

“Królewna spotyka księcia a czarownik czarownicę”- warsztat

03 października - godz. 10:00 do 15:00

Królewna spotyka księcia a czarownik czarownicę”
Warsztat dla kobiet i mężczyzn o znaczeniu i wpływie wewnętrznych wzorców i ról na nas samych i nasze związki.
Do najbardziej znanych wewnętrznych wzorców znanych w psychologii zaliczyć możemy wzorzec króla, królowej, wzorzec wojownika, wojowniczki, miłującej, miłującego, czarodzieja i czarodziejki. Istnieją one w nas niezależnie gdzie żyjemy, gdzie się urodziliśmy i jakie otrzymaliśmy wychowanie. Według Carla Gustawa Junga istnieją one w nas od początku ludzkości i czy chcemy czy nie, grają one znacząca rolę w naszym życiu.
Zapraszam wszystkich na warsztat na których porozmawiamy o archetypach i ich znaczeniu w naszym życiu. Zapraszam wszystkich na warsztat w którym przekonacie się czy ktoś o archetypie wojownika może być szczęśliwy z kimś o mocnym archetypie króla i czy królowa będzie szczęśliwa z czarodziejem.
Kim jest król a kim królowa, kto to czarodziej w dzisiejszych czasach a kto nieustannie walczy bo uważa, że życie w związku to nieustanna walka? Jak to jest jak ktoś o mocnym archetypie wojownika wchodzi w relację z wojowniczką i czy mają szanse na szczęśliwy związek?
Mój warsztat poprowadzę dla kobiet i mężczyzn z dużą dozą uśmiechu, radości, wiedzy z psychologii i z mojego życia zawodowego.
Od kilku lat pracuje jako psycholog i terapeuta systemowy w Niemczech. Wcześniej długie lata pracowałem w wojsku Niemieckim.
Nazywam się Zbigniew Mlak, jestem teologiem, psychologiem, coachem i terapeutą. Prowadzę gabinet terapeutyczny i prowadzę warsztaty rozwojowe dla mężczyzn.
Zapisy: w Pracowni pod numerem telefonu 663-633-698 oraz bezpośrednio u prowadzącego 722-211-083.
Zapisy trwają do 25 września!!!! Nie wystarczy kliknąć wezmę udział, należy telefonicznie potwierdzić udział w warsztatach.
Koszt: 200 zł
Miejsce: Pracownia Psychoterapii i Pracy z Ciałem, Częstochowa, ul. Waszyngtona 33/2
Kiedy: 3 października 2020 godzina: 10.00- 15.00
#pracowniapsychoterapiiipracyzcialem #warsztat #zbigniewmlak #krolewnaspotykaksiecia #czaronikczarownice #archetypy #zwiazki #relacje

Szczegóły

Data:
03 października
Czas:
10:00 do 15:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/764430241066288/

Miejsce

Pracownia Psychoterapii i Pracy z Ciałem
Częstochowa, ul. Waszyngtona 33/2 + Google Map