PIĄTEK - 9 KwietniaSOBOTA - 10 KwietniaNIEDZIELA - 11 Kwietnia
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kryminalne spotkanie z Anną Rozenberg!

11 marca - godz. 18:00

🔥 Zapraszamy serdecznie na spotkanie z Anną Rozenberg. 🔥
11 marca, z autorką debiutanckich “Masek pośmiertnych”, porozmawia Robert Małecki.
Przygotujcie tradycyjny zestaw uczestnika spotkań: coś do picia, coś na ząb i oczywiście pytania do autorki.
➡️ Opis “Masek pośmiertnych”:
Lipiec 2013 roku. Inspektor David Redfern otrzymuje wezwanie do akcji udaremnienia zamachu w katedrze w Guildford. W czasie interwencji odkrywa, że terrorystą jest jego dawny przyjaciel i partner, Adrian Bones. Broniąc się przed niezrównoważonym napastnikiem, policjant oddaje śmiertelny strzał. Wkrótce targany poczuciem winy opuszcza Guildford i rozpoczyna służbę w Woking.
Niedługo w miasteczku znalezione zostają zmasakrowane zwłoki. Ofiarą brutalnego mordu jest polska turystka. Kobieta przyjechała do Anglii
z mężem, który teraz zaginął bez śladu. Pierwsze śledztwo Redferna szybko się komplikuje – współpracownicy są nieufni, a materiał dowodowy niczego tak naprawdę nie wyjaśnia.
Śmierć Polki to jednak niejedyna zagadka, którą Redfern musi rozwiązać. W Dover wyłowiono ciało mężczyzny. Topielec to zastrzelony przez Davida Adrian Bones. Policjant bez chwili zawahania rozpoczyna prywatne śledztwo. Nie podejrzewa, że ktoś zapragnie uciszyć go za wszelką cenę.
➡️ Książkę polecają:
Maski pośmiertne to powieść mroczna i gęsta, tak jak mroczne i gęsto zasnute chmurami jest angielskie niebo. Zaś David Redfern to bohater, którego zapamiętacie na długo. Lepszego kryminalnego debiutu w 2021 roku nie przeczytacie.
MARTA MATYSZCZAK
Świetna, ekspresyjna narracja, fachowy research i niepowtarzalny klimat brytyjskiego miasteczka – Rozenberg ma ogromny potencjał!
ROBERT MAŁECKI

Szczegóły

Data:
11 marca
Czas:
18:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/491659112008330/

Miejsce

ONLINE