PIĄTEK - 20 MajaSOBOTA - 21 MajaNIEDZIELA - 22 MajaJuwenalia 2022 - PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

LA BOMBE – gorący spektakl w gwiazdorskiej obsadzie 2022

12 czerwca - godz. 20:00

LA BOMBE to prawdziwie BOMBOWA komedia, wspaniali aktorzy, piękna sceneria, muzyka, kostiumy i sceny, które sprawią, że będziecie śmiać się do łez! Caroline i Stéphane, małżeństwo od dwunastu lat, trójka dzieci, wyjeżdżają na Korsykę do swojego wakacyjnego domu… zdeterminowani, by odpocząć i zakochać się w sobie ponownie po urodzeniu najmłodszego dziecka.

Bilety od 115zł – LA BOMBE – gorący spektakl w gwiazdorskiej obsadzie

TO NIE BĘDZIE ŁATWE!  CAROLINE  jest w środku „poporodowej” depresji, staje się zniesmaczona sobą, odczuwa niechęć do otoczenia i rozwija irracjonalną zazdrość.  ALBAN przyjaciel rodziny, zawzięty biegacz, którego właśnie porzuciła żona, krystalizuje wszystkie obawy Caroline. 

STÉPHANE  sfrustrowany psycholog, rozumie powagę sytuacji, wyprzedza sprawy i z troski o żonę zatrudnia opiekunkę na czas wakacji.  SAM opiekunka zwerbowana ze względu na swoją motywację i fakt bycia dwujęzyczną przyjeżdża z Londynu do Bastii z całym bagażem… 1,80 m, obwód w pasie 60 cm, miseczka D, włosy spływające na plecy, seksowny akcent… i skrywany sekret.

Atmosfera robi się gorąca, STÉPHANE i ALBAN się gotują, a CAROLINE się przegrzewa… krótko mówiąc, to „BOMBA” w każdym tego słowa znaczeniu! Obsada (zamiennie): Caroline: Anna Czartoryska – Niemczycka/ Katarzyna Glinka/ Sylwia Juszczak-Krawczyk Sam: Karolina Sawka/ Maria Wieczorek Stephane: Sambor Czarnota/ Radosław Pazura Alban: Wojciech Błach/ Michał Rolnicki Reżyseria: Sambor Czarnota Producent: IDEA ART Hubert Ziętala Autor: Carole Greep Tłumaczenie: Beata Geppert Scenografia: Witold Stefaniak Kostiumy: Aneta Suskiewicz

Szczegóły

Data:
12 czerwca
Godzina:
20:00
http://bityl.pl/QTopL

Miejsce wydarzenia

Filharmonia Częstochowska
Wilsona 16
Częstochowa, śląskie 42-202 Polska
+ Google Map
Telefon:
34 324 42 30
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia