PIĄTEK - 6 PaździernikaSOBOTA - 7 PaździernikaNIEDZIELA - 8 PaździernikaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Laboratorium Pieśni – Koncert Muzyki Świata

11 listopada - godz. 18:00 do 19:30

**Laboratorium Pieśni – premiera płyty HÉ OYÁTE**

Jest taka pieśń, która zawsze na Ciebie czeka. Przypomina o tym, co najprostsze. Otwórz serce, poszerz zrozumienie, otwórz się na prapamięć tego, kim naprawdę jesteś. Z okazji narodzin najnowszej płyty Laboratorium Pieśni “Hé oyáte” zapraszamy na koncerty celebrujące muzykę Świata i Kosmosu.

Bilety od 80zł | Laboratorium Pieśni – Koncert Muzyki Świata

W styczniu 2023 roku Laboratorium pieśni zaplanowało premierę nowej płyty zatytułowanej „Hé oyáte”. Jest to płyta wypełniona tradycyjnymi pieśniami różnych kultur, jak również autorskich, intuicyjnych kompozycji o wyśnionych słowach, melodiach i opowieściach.

Laboratorium Pieśni to kobiecy zespół pieśniarek, który powstał w 2013 roku. Grupa śpiewa i aranżuje tradycyjne pieśni polifoniczne z całego świata. Pieśni wykonują zarówno a capella, jak również przy akompaniamencie bębnów szamańskich i innych etnicznych instrumentów. Występy pieśniarek wnoszą w tradycyjne pieśni nową jakość i tworzą przestrzeń improwizacji głosowych -często intuicyjnych, dzikich ikobiecych.
Jesteś pieśnią, a pieśń jest Tobą. Weź głęboki oddech i uwolnij ją. Stań się dziką rzeką, która wypełni Twoje życie po brzegi, zabierając Cię do źródła. Ta pieśń jest Twoim życiem.

Szczegóły

Data:
11 listopada
Godzina:
18:00 do 19:30
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/100990/Częstochowa/Laboratorium Pieśni/?utm_source=pp&utm_medium=377

Miejsce wydarzenia

Filharmonia Częstochowska
Wilsona 16
Częstochowa, śląskie 42-202 Polska
+ Google Map
Phone
34 324 42 30
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia