PIĄTEK - 22 WrześniaSOBOTA - 23 WrześniaNIEDZIELA - 24 WrześniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Lato w Mieście Częstochowa 2023 | PROGRAM

01 lipca do 31 sierpnia

Dzięki tej inicjatywie dzieci spędzające wakacje w domu mogą uczestniczyć w wielu przygotowanych dla nich atrakcjach.  

Lato w mieście PROGRAM w pdf 2023

Miasto – w ramach corocznego dofinansowania – wsparło organizacje wypoczynku letniego dla częstochowskich dzieci i młodzieży.  Dofinansowane zostały szkoły, stowarzyszenia, kluby sportowe i fundacje.

Wśród wakacyjnych propozycji znalazły się m.in. wycieczki autokarowe, zajęcia świetlicowe w szkołach, wypady na Jurę (m.in. w rejony Złotego Potoku, Ogrodzieńca czy Olsztyna), marsze, spacery, zajęcia wodne w Parku Lisiniec, a także aktywności sportowe jak tenis, piłka nożna, karate czy taekwon-do.

Rozbudowaną wakacyjną ofertę przygotowało także Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze (PTTK), a składają się na nią wszelkie rodzaju wycieczki czy obozy wędrowne.

Przez ponad dwa miesiące wakacji będzie się sporo działo i każdy zainteresowany znajdzie coś ciekawego dla siebie w ramach spędzenia czasu wolnego w aktywny sposób.  Zajęcia będą się odbywać od poniedziałku do piątku przez całe wakacje, z reguły w godzinach dopołudniowych.

Wszystkie aktywności są ogólnodostępne, należy jedynie wcześniej skontaktować się z organizatorem celem dopełnienia formalności.

____________________

Wszelkie informacje – terminy, miejsca zbiórek, koszty, dane organizatorów, adresy i telefony – znajdują się w załączniku poniżej oraz pod bannerem ,,Lato w Mieście” na stronie głównej miasta. Akcja jest dofinansowana przez Gminę Miasto Częstochowę.

Szczegóły

Początek:
01 lipca
Koniec:
31 sierpnia
Witryna internetowa:
https://www.czestochowa.pl/powitajmy-czestochowskie-lato-w-miescie

Miejsce wydarzenia

Częstochowa 42-200
Częstochowa + Google Map