PIĄTEK - 18 CzerwcaSOBOTA - 19 CzerwcaNIEDZIELA - 20 Czerwca
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

“Legendy Jury” Regionalny Konkurs Legend, Baśni i Podań. Do 31 maja br.

05 maja do 31 maja

Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie zaprasza do udziału w konkursie literackim – “Legendy Jury” Regionalny Konkurs Legend, Baśni i Podań. Uczestnikiem konkursu może być każdy mieszkaniec Jury, bez względu na wiek. Do konkursu można zgłaszać utwory własne oraz zasłyszane, ale mało popularne i raczej niepublikowane. Można także dodatkowo wysłać filmik z własną prezentacją wersji literackiej.
Jeśli nic nie przychodzi Ci do głowy zapytaj babci, dziadka, rodziców, znajomych, którzy mogliby Ci pomóc. Na pewno sprawi Wam to wiele radości, a przy okazji przyczynicie się do ocalenia tradycji i historii własnej lub pobliskich miejscowości, ważnych wydarzeń i osób z nimi związanych.
Dodatkowo, jeśli się postarasz, zdobędziesz nagrodę, a Twoje dzieło trafi na łamy ciekawej publikacji. Mamy też dla Ciebie cenną informację – konkurs organizowany jest już po raz siódmy i zauważyliśmy, że szacowne Jury najlepiej ocenia prace z użyciem lokalnej gwary.
Bez względu na to ile masz lat, na Twoje legendy czekamy do 31 maja br.
Wszelkie szczegóły na https://rok.czestochowa.pl/…/legendy-jury-regionalny… oraz u Marzeny Koseli, instruktora do spraw kultury ludowej ROK, adres e-mail: folklor@rok.czestochowa.pl

Szczegóły

Start:
05 maja
Koniec:
31 maja
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/ROKCzestochowa/

Organizator

Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie
Telefon:
34 324 46 51, 34 324 94 81
Email:
rok@rok.czestochowa.pl
Strona internetowa:
www.rok.czestochowa.pl

Miejsce

ONLINE