PIĄTEK - 18 CzerwcaSOBOTA - 19 CzerwcaNIEDZIELA - 20 Czerwca
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

“LETNIA AKTYWNOŚĆ” – Wyjdźmy z domu | Częstochowa

05 czerwca - godz. 10:00

Częstochowskie Stowarzyszenie ETOH wraz z przyjaciółmi organizuje cykl spotkań mający stworzyć dla mieszkańców przestrzeń do rozmów, aktywności, nawiązywania relacji, zadbania o swoje zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Potrzebę stworzenia takiego wydarzenia upatrujemy w ograniczeniach jakie spadły na nas w ostatnim czasie w trakcie trwania pandemii, co spowodowało dyskomfort czy złe samopoczucie wśród osób w każdym wieku. Gorąco wierzymy, że czas letni będzie okresem zdecydowanie bezpieczniejszym aniżeli ostatnie miesiące. Zapraszamy osoby w dowolnym wieku (zarówno pojedynczo jak i całymi rodzinami) na cotygodniowe spotkania w celu: integracji społecznej, łączenia pokoleń, rekreacji, aktywności fizycznej w formie: gimnastyki, rozciągania, spacerów, nordic walkingu. Wyjdźmy do ludzi 🙂
Wydarzenie począwszy od 5 czerwca będzie odbywać się cyklicznie w każdą sobotę o godzinie 10. Miejscem zbiórki jest Promenada Czesława Niemena na wysokości CH Promenada.
Zaproszenie kierujemy do wszystkich chętnych w szczególności (z powodu lokalizacji wydarzenia) mieszkańców dzielnicy Północ i Tysiąclecie. 

Szczegóły

Data:
05 czerwca
Czas:
10:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/547518903300873

Miejsce

Promenadzie im. Czesława Niemena
Promenadzie im. Czesława Niemena Częstochowa + Google Map