PIĄTEK - 26 ListopadaSOBOTA - 27 ListopadaNIEDZIELA - 28 Listopada
  • Kabaret STAND UP Igor Kwiatkowski – w premierowym programie – Tylko śmiech nas ocali
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Listopadowy WYJAZD JOGOWY z Sati Studio. Miłość w dążeniu do wyższego Ja.

11 listopada - godz. 15:00

MIŁOŚĆ W DĄŻENIU DO WYŻSZEGO JA – pierwsza edycja warsztatów wyjazdowych Sati Studio !!!
Data: 11.11 – 14.11.2021
Miejsce: Szczęśliwa Siódemka, Jarkowice woj. dolnośląskie
„ Tylko kochając i akceptując siebie takiego, jakim się jest, można zaistnieć naprawdę i wyrazić swoją osobowość ”.
Ścieżka Miłości / Don Miguel Ruiz
MIŁOŚĆ W DĄŻENIU DO WYŻSZEGO JA – to zaproszenie na wyjątkową i głęboka podróż do siebie, gdzie wśród natury będziemy doświadczać połączenia z tym, kim naprawdę jesteśmy.
Ten wyjazd nie będzie zwykłym wyjazdem jogowym. To co będzie nas wspierać to medytacje, joga, satsang i wykłady. Będziemy doświadczać, że nie jesteśmy tylko ciałem i umysłem, tylko częścią czegoś wielkiego – świadomości.
Podczas warsztatów poznasz sposób na zatrzymanie się, poszerzanie świadomości, odkryjemy jak wiele mówi nasze ciało. Będziemy praktykować różne rodzaje jogi by lepiej poczuć nasze ciała i ich ograniczenia. Doświadczymy relaksacji przy dźwiękach mis kryształowych, mis tybetańskich, dzwoneczkach koshi i zaphir.
Istotny i najważniejszy podczas wyjazdu będzie bliski kontakt z energią serca. Nasze serce to centrum bezwarunkowej miłości. Dowiemy się co zrobić by otworzyć serce i czerpać siłę z tej potężnej i nieograniczonej mocy. Gdy serce jest zamknięte życiem kieruje umysł, brakuje kontaktu z intuicją i brakuje wglądu w naturę otaczającej rzeczywistości. Pogłębiony warsztat o czakrze serca ukaże i rozjaśni to czym jest potęga miłości.
Efektami tego wyjazdu będą:
– rozpuszczenie napięć w ciele i lekkość,
– uspokojenie umysłu i ugruntowanie,
– poczucie połączenia ze sobą,
– większa jasność,
– oraz ożywienie energii.
Nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie w medytowaniu i praktykowaniu jogi.
Warsztaty wyjazdowe poprowadzi:
Kornelia Mermer – fizjoterapeuta i masażysta, dyplomowany instruktor Hatha Jogi (kurs Janusza Szopy. Pasjonatka zdrowego odżywania i życia w zgodzie z natura. Zafascynowana i zainspirowana jogą w każdej jej odsłonie i znaczeniu.
Justyna Weingricht – coach, specjalista Komunikacji Transformującej, terapeuta Resilience -powrót do równowagi po wyzwaniach, instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej dla kobiet. W swoje pracy kieruje się misją i miłością do ludzi.
Tomasz Niemczyk – instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością ćwiczenia psychofizyczne; dyplomowany instruktor Hatha Jogi (kurs Janusza Szopy).
Ćwiczył między innymi pod okiem Basi Lipskiej i Radka Rychlika (prekursora Ashtanga Jogi w Polsce) . Swoje umiejętności doskonalił w Polsce i Indiach.
Joga odmieniła jego życie – dzięki niej uczestniczył w kursie Recall Healing (Biologii Totalnej), która pozwoliła zrozumieć kim naprawdę jest. Zajmuje się też tłumaczeniem ścieżki życia według medycyny chińskiej uwzględniając kwadrat Lo Shu i punkty meridianowe.
Współautor „Podcastu nie z tej ziemi” YouTube
Administrator profilu na Facebook „Medycyna świadomości”
Współautor cyklu artykułów do gazety Bliżej zdrowia bliżej natury „Listy do Avatara”.

Szczegóły

Data:
11 listopada
Godzina:
15:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1211073992704146/

Miejsce wydarzenia

Sati Studio
ul.Spadek 9, 42-202 Częstochowa + Google Map