PIĄTEK - 29 MAJASOBOTA - 30 MAJANIEDZIELA - 31 MAJA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

LIVE z Adamem Wajrakiem z okazji premiery audiobooka

20 maja - godz. 18:00 do 20:30

Wiosna, lato, jesień, zima – cztery części „Wielkiej księgi prawdziwych tropicieli” pełne są wskazówek, jak przeżyć wspaniałe, ekscytujące, a czasem mrożące krew w żyłach tropicielskie przygody. Adam Wajrak zabiera nas w Polskę: do lasów, na łąki i bagna, nad morze, rzeki i stawy, w góry, do Puszczy Białowieskiej, a także na ulice miast i miasteczek. Pokazuje nam, że wszędzie tam przy odrobinie wiedzy, cierpliwości i spostrzegawczości można zobaczyć fascynującą przyrodę.

Możesz się sprawdzić w roli detektywa tropiącego groźnego mordercę, poszukiwacza najbardziej tajemniczych mieszkańców polnych norek czy twardziela pokonującego zaspy śnieżne i bagna.
Nie zabraknie też okazji, by wprosić się na kolację do wilczej watahy, podejrzeć rodzinny ptasi piknik czy posłuchać najlepszego koncertu w okolicy.

Rozmowę z Adamem Wajrakiem poprowadzi Karolina Oponowicz – zachęcamy do zadawania pytań!!! Będziemy je zbierać tutaj w wydarzeniu oraz na naszych profilach na FB: Wydawnictwo AGORA i na instagramie: https://www.instagram.com/wydawnictwo_agora

I TY ZOSTAŃ TROPICIELEM/TROPICIELKĄ!

“Wielka księga prawdziwych tropicieli” miała premierę w 2018 roku a teraz – już 20 maja – będzie ją można kupić w formie audiobooka. Czyta Roch Siemianowski ze specjalnym udziałem Adama Wajraka. Od 20 maja zapraszamy na publio.pl a po wersję papierową tej kultowej już pozycji na kulturalnysklep.pl.

Szczegóły

Data:
20 maja
Czas:
18:00 do 20:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/255555832520133/

Miejsce

ONLINE