PIĄTEK - 18 CzerwcaSOBOTA - 19 CzerwcaNIEDZIELA - 20 Czerwca
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Madamme na Scenie Muzyczno-Teatralnej “Zygmunt” w Częstochowie!

20 marca - godz. 19:00

WSTĘP WOLNY!
Niesamowicie miło nam zakomunikować, że już 20.03 będziemy mieli okazję do ponownego snucia naszych muzycznych opowieści dla publiczności! Tym razem Madamme zawita na piękną Scenę Muzyczno-Teatralną “Zygmunt” w Częstochowie!
Pod koniec koncertu będzie możliwość dorzucenia się “do kapelusza” muzyków, a po koncercie zakupu płyt.
Kim jest Madamme? Zespołem grającym muzykę z pogranicza folku i folk rocka, nie stroniącym jednak od wycieczek w inne muzyczne obszary, co sprawia, że nasza muzyka jest słuchana przez fanów w każdym wieku.
Koncert w Częstochowie otwiera drugą odsłonę naszej trasy “Twarzą w twarz z Madamme”, podczas której prezentujemy naszą muzykę w miejscach bliskich spotkań, takich jak rynki miast, porty, czy ulice, tym razem poszerzamy ją jednak o sale koncertowe,
Czas wymuszonej przerwy koncertowej nie był dla nas czasem bezproduktywnym. W lutym przedstawiliśmy światu nasz najnowszy singiel “My”, opowiadający o przyjaźni i tym, jak ważne w naszym życiu są relacje z innymi.
W poprzednich latach mieliśmy wielką przyjemność zagrać w ponad 70 miejscach w całej Polsce i na Ukrainie, wydaliśmy czteroutworową EPkę, minialbum, “Tadamm”, kilka singli, a także opowiedzieliśmy swoją historię podczas wielu wywiadów i rozmów z dziennikarzami radiowymi i prasowymi.
Jak dalej potoczy się ta historia? Przyjdź, posłuchaj i stań się jej częścią!
Pragniemy poinformować, że koncert może odbyć się z udziałem 50 % publiczności z jednoczesnym przestrzeganiem wszystkich zasad bezpieczeństwa – prosimy zabierz maseczkę ochronną na twarz i nos.

Szczegóły

Data:
20 marca
Czas:
19:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/263352815345940/

Miejsce

Scena Muzyczno-Teatralna “Zygmunt”
Krakowska 1, 42-200 Częstochowa + Google Map