PIĄTEK - 1 MarcaSOBOTA - 2 MarcaNIEDZIELA - 3 MarcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAVI Częstochowski Dzień Fantastyki | PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Mądra Babcia | SILVER STAND-UP „Babcia w opałach”

26 marca - godz. 19:00

„Babcia w opałach” to kolejny spektakl, w którym Beata Borucka, czyli internetowa Mądra Babcia zabiera nas na wycieczkę przez swoje życie.  Tym razem rozbawią Was przygody, zaskakujące sytuacje i mrożące krew w żyłach wydarzenia.

Bilety od 120zł | Mądra Babcia | SILVER STAND-UP „Babcia w opałach”

Spędzimy  noc w lesie, pojedziemy na egzotyczne wyprawy, będziemy zatrzymani przez policję, ukradniemy prąd, a nawet spędzimy noc w łóżku z nieznajomym mężczyzną.  Oczywiście wszystko w mistrzowskim wykonaniu Beaty, okraszone jej dystanasem do życia i poczuciem humoru, nawet w najgroźniejszych sytuacjach. Nie zabraknie też trafnych fraszek i dowcipów na każdy temat. Przygody Beaty będą ilustrowane wspaniałą muzyka i śpiewem rodziny Kaczmarków. Usłyszymy arie i duety operowe, operetkowe, a także znane polskie i zagraniczne przeboje muzyki popularnej. Spotka Was tez wiele niespodzianek i dowcipu scenicznego.  Taki wieczór się zdarza raz! Nie może Was zabraknąć!

Miejsce wydarzenia

Akademickie Centrum Kultury „Klub Politechnik”
Armii Krajowej 23/25, 42-200 Częstochowa + Google Map