PIĄTEK - 26 LipcaSOBOTA - 27 LipcaNIEDZIELA - 28 LipcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Magic concert Tenors i orkestra Le Figaro

24 października - godz. 19:00

- -

Magic Tenors! To głosy i pasja! To piękna energia! Już w październiku czwórka tenorów powraca w trasę po Polsce – nie przegap tego dynamicznego muzycznego wydarzenia! Mający potężne głosy i pełni radości życia, Magic Tenors prezentują najpiękniejszą muzykę: od arii klasycznych do hitów popowych. Spektakl wyróżnia się niezwykle wszechstronnym programem.

Bilety od 129zł | Magic concert Tenors i orkestra Le Figaro

Magic Tenors, dzięki swoim wyjątkowym głosom, interpretuje utwory tradycyjnie oraz na swój niepowtarzalny sposób i dostarcza widzom wrażeń estetycznych i akustycznych na najwyższym poziomie. Każdy z tenorów, który oprócz wykształcenia wokalnego studiował także zawodowo aktorstwo, dlatego podczas dynamicznego występu znajdzie się także w centrum uwagi jeden z tenorów jako solista prezenrując swój aktorski warsztat.

W programie nie może zabraknąć także duetu, kwartetu czy polifonicznych utworów a cappella. Tego dynamicznego widowiska scenicznego po prostu nie można przegapić, a Magic Tenors udowadniają, że tytuł ich występu nie jest przesadą, bo tutaj naprawdę można poczuć magię najpiękniejszych głosów i muzyki. Magic Tenors – istnieje wiele różnych piosenek z piękną muzyką w tle, ale ci panowie są tak dobrze wyszkoleni i wyposażeni w tak dobre głosy, że sztuka śpiewu a cappella jest możliwa i na dodatek jest wykonywana w najwyższej jakości.

Magic Tenors zachwycają publiczność nie tylko swoim śpiewem, ale oferują także drobne rozrywkowe przerywniki, dzięki którym wieczór z nimi będzie bardzo zabawny, a każdy koncert niezapomnianym dla publiczności wydarzeniem muzycznym. Dzięki wspaniałemu repertuarowi młodzi wykonawcy zapewnią Państwu dwie godziny porywającej rozrywki. Mykhailo Gumennyi – Laureat międzynarodowych konkursów.Był solistą w Narodowej Operetce w Kijowie. Przez 5 lat brał udział w projekcie 10 Tenorów. Solista czynnie koncertujący na terenie kraju i poza jego granicami.

W swoim dorobku artystycznym ma wiele ról teatralnych i niezliczoną ilość koncertów. Do jego najpopularniejszych ról należą Figaro w operze „Cyrulik sewilski” oraz Bazyl w musicalu „Dorian Gray”.  Evgenyi Prudnyk – to nie tylko mistrz ekspresyjnego śpiewu, ale także wspaniały showman. Był solistą w Narodowej Operetce w Kijowie. Do jego najpopularniejszych ról należą Fred Graham „Petruchio” w musicalu „Kiss Me Kate”, Gomez w musicalu „Rodzina Addamsów”, Florindo z operetki „Truffaldino z Bergamo”, i wiele innych. Elegancki, przystojny, obdarzony ciemną uwodzicielską barwą głosu.

Prawdziwym zaskoczeniem dla publiczności będzie fakt, że Evgeniy jest mistrzem świata w Armwrestlingu. Oleksandr Chuvpylo – ultrawysoki tenor leggero. Student wybitnego tenora Placido Domingo. Jest solistą w Narodowej Operetce w Kijowie. Występuje w teatrach operowych i filharmoniach: Ukrainy, Niemiec, Holandii, Belgii, Polski, Francji i innych krajach.  Serhii Androshchuk – zasłużony Artysta Ukrainy. Laureat międzynarodowych konkursów. W tym roku zadebiutował w Operze Narodowej Ukrainy (Kijów) rolą Księcia w operze „Rigoletto”. Wykonał również główną rolę Floristana w operze „Fidelio”, która była prezentowana na największych scenach teatralnych w Niemczech. Orkiestra symfoniczna Le Figaro – to zespół perfekcjonistów i pasjonatów muzyki, którzy pod batutą wybitnego dyrygenta wprowadzi publiczność w magiczny świat arii, uwertur i najpiękniejszych melodii.

Szczegóły

Data:
24 października
Godzina:
19:00
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/133914/Częstochowa/Magic Tenors/?utm_source=pp&utm_medium=377

Miejsce wydarzenia

Akademickie Centrum Kultury „Klub Politechnik”
Armii Krajowej 23/25, 42-200 Częstochowa + Google Map