PIĄTEK - 10 GrudniaSOBOTA - 11 GrudniaNIEDZIELA - 12 GrudniaPROPOZYCJE SYLWESTROWE
  • Polska Noc Kabaretowa – Hala sportowa Częstochowa 07.10.2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Magiczno-halloweenowe urodziny Jurajskiej! Atrakcje

29 października - godz. 10:00 do 30 października - godz. 22:00

Zapraszamy na 12., magiczno-halloweenowe urodziny Jurajskiej

Świętujcie z nami nasze 12. urodziny. Przygotowaliśmy dla Was aż 12 niezwykłych atrakcji. Wszystkie pod wspólnym hasłem „Magia, czary i Halloween”. Wpadnijcie 29 i 30 października br. do Galerii Jurajskiej i dajcie się porwać zabawie oraz niesamowitemu światu fantazji, jaki stworzymy.

Tegoroczne urodziny Galerii Jurajskiej zapowiadają się iście magicznie… i to dosłownie. W całym centrum handlowym zaroi się od atrakcji, zainspirowanych światem tajemnic, iluzji, czarodziejów, wiedźm i wróżek. W sumie, przygotowaliśmy aż 12 atrakcji dla dzieci i dorosłych, które wypełnią aż 3 przestrzenie w Galerii Jurajskiej. Nie zabraknie też rabatów w sklepach!

Co wyczarujemy?
W Jurajskiej będziecie mogli spotkać się z wróżką, która przepowie Wam przyszłość z ręki, oceni linię życia i postawi tarota. Pewną tajemnicę będziecie mogli natomiast rozwikłać w niezwykłym Pokoju Zagadek. Waszym zadaniem będzie odnalezienie księgi czarów i wypowiedzenie odpowiedniego zaklęcia. Nie zabraknie też sporej dawki emocji.

Na naszej scenie na Dużej Rotundzie wystąpią finaliści programu Mam Talent iluzjonista Piotr Densiuk oraz grupa MULTIVISUAL znana ze swoich pokazów łączących elementy sztuki cyrkowej, iluzji z laserami oraz najnowocześniejszych rekwizytów multimedialnych.
Oprócz tego czekają na Was zabawy i quizy ze słodkimi upominkami.

Z kolei w krainie najbardziej znanego czarodzieja na świecie będziecie mogli… zapoznować na miotle do zdjęcia 3D, a także przebrać się w magiczne togi i wziąć różdżki do ręki i zrobić… kolejne zdjęcie. Dla najmłodszych przygotowaliśmy także halloweenowe malunki na twarz oraz halloweenowe zmywalne tatuaże.

A to dopiero ułamek atrakcji. W dniach 29 i 30 października organizujemy dla najmłodszych konkurs przebierańców (regulamin konkursu pod tekstem). Najciekawsze, najbardziej kreatywne i magiczne stroje nagrodzimy na naszej scenie.

Przygotowaliśmy także ogrom atrakcji dla osób, które 29 i 30 października wybiorą się do nas na zakupy. Osoby, które w tych dniach zrobią zakupy za min. 200 zł i zachowają paragon, będą mogły go wymienić na… kociołek wiedźmy pełen słodyczy.

Ponadto w piątek i sobotę nasze sklepy zaroją się od rabatów, te sięgać będą nawet – 50%. O tym co ciekawego można znaleźć w sklepach opowiedzą natomiast w relacjach na Instagramie influencerzy.

Głównym magiem wydarzenia, który poprowadzi dla Was całą imprezę będzie Kamil Baleja, dziennikarz radiowy znany z anteny Radia Złote Przeboje.

Dajcie się oczarować i zaczarować.
Czekamy na Was w piątek (29.10) w godz. od 14:00 do 21:00 oraz w sobotę (30.10) w godz. od 11:00 do 21:00. Wstęp na wszystkie atrakcje jest wolny.

Regulamin konkursu na Najlepsze przebranie Halloween  TUTAJ.

Szczegóły

Start:
29 października - godz. 10:00
Koniec:
30 października - godz. 22:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1266206553840491/

Miejsce wydarzenia

Galeria Jurajska
aleja Wojska Polskiego 207, 42-200 Częstochowa + Google Map