PIĄTEK - 23 LutegoSOBOTA - 24 LutegoNIEDZIELA - 25 LutegoDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Magiczni Show – Największy familijny spektakl iluzji w Polsce

08 lutego - godz. 17:00

Magiczni Show to ponad 70 minutowy rollercoaster emocji, magii i śmiechu dla całej rodziny! 

Wyobraź sobie spektakl iluzji, na którym dzieci słuchają z zapartym tchem, rodzice zastanawiają się „Jak on to zrobił?!”, a Wszyscy turlają się ze śmiechu na kinowych fotelach. „To jest jak najlepsza bajka Disney’a tylko na żywo! ” – Dziennik Zachodni Czym jest magia?  Magia to Emocje, a emocje wywołuje się przez kontakt i atmosferę.

Bilety od 59zł | Magiczni Show – Największy familijny spektakl iluzji w Polsce

Dlatego jesteśmy dumni, że 100% naszych widzów mówi: „Najlepszy kontakt z publicznością!”, „Dzieci słuchały jak zaczarowane!” Oprawa audio-wizualna rodem z Brodway’u! Klimatyczna muzyka, pozwoli poczuć gęsią skórkę i dreszcz emocji Scenografia jeszcze przed pierwszym słowem zrobi efekt „WOW”, a doświadczenie aktorskie sprawi, że zatracisz się bez reszty w czarodziejskim świecie Magicznych.

Dlaczego największy spektakl iluzji? Ponieważ prócz kunsztu prestidigitatorskiego i niepowtarzalnego kontaktu z publicznością, prezentujemy nasze duże iluzje jako jedyni w Polsce m.in. Przecinanie kobiety na pół czy kompresja asystentki. Ponad to aby nasz spektakl dopracowany był pod każdym względem – jeździmy z własnym sprzętem (ponad 1,5 tony scenografii, oświetlenia i niespodzianek), aby w każdym miejscu, niezależnie od sali spektakl wyglądał po prostu – magicznie! Kim są Magiczni?

To jedyny polski duet iluzjonistyczny w składzie: Sebastian Grabowski przez tysiące dzieciaków zwanym Panem Magicznym oraz Martyna Biernacka Pani Czarująca. Magiczni od ponad 15 lat specjalizujący się w oczarowaniu najlepszych imprez familijnych w Polsce i na świecie. Jedyni Polscy iluzjoniści, którzy występowali w ponad 10 krajach, w tym odbyli tourneé po Azji. Frajdę ze spektaklu można porównać do nieskończonego rozpakowywania prezentów… to co chcesz rozpakować swój? Nie zwlekaj i doświadcz tego osobiście. Kup bilet i zabierz swoją rodzinę na magiczną jazdę bez trzymanki! Spektakl od 5 do 105 lat!

Szczegóły

Data:
08 lutego
Godzina:
17:00
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/116890/Częstochowa/Pan Magiczny/?utm_source=pp&utm_medium=377

Miejsce wydarzenia

Akademickie Centrum Kultury „Klub Politechnik”
Armii Krajowej 23/25, 42-200 Częstochowa + Google Map