PIĄTEK - 23 PaździernikaSOBOTA - 24 PaździernikaNIEDZIELA - 25 Października
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Mandala – Krąg Kobiet – Malowanie Intuicyjne

06 października - godz. 17:00 do 20:00

MANDALA | KRĄG KOBIET | MALOWANIE INTUICYJNE
Plemiona całego świata zasiadają w kręgach, tworząc świętą przestrzeń równości i mądrości. To miejsce, gdzie wszystkie istoty żywe i duchowe oraz żywioły łączą się w odwiecznym tańcu życia.
Krąg kobiet (mandala) tworzy szczególną przestrzeń dla wyrażania intencji, dzielenia się doświadczeniem, współodczuwania, wsparcia i poszukiwania swojej unikalnej jakości. To krąg relacji z towarzyszkami tej wspólnej podróży, ale również relacji z samą sobą. Wymiana w kręgu poszerza perspektywę, integruje, prowadzi nas do domu, do naszego serca.
Krąg malowania mandali jest szczególnym kręgiem, gdzie wszystkie uczestniczki podążają w kierunku wyzwolenia swojej twórczej kreacji, czego kulminacją jest namalowanie mandali kobiecej mocy.
Moją intencją na ten warsztat jest:
ODKRYWANIE KOBIECEJ MOCY W TWÓRCZYM PROCESIE KREACJI.
Termin: 06.10.2020 godz.: 17:00
Cena warsztatu: 100 zł
materiały w cenie warsztatu
Proszę o wcześniejszą rezerwację miejsc.
kontakt: Magda | 698 872 279 |
https://www.facebook.com/MagdaUchronska
Malowanie mandali jest dla mnie nieustającym procesem odkrywania siebie, sposobem na odnalezienie barw mojego życia.
Zapraszam do wspólnej kreacji.
MAGDALENA UCHROŃSKA
Inicjatorka | Kreatorka | Artystka
Moją misją jest inspirowanie i zachęcanie ludzi do życia w zgodzie dążeniem ich duszy.
Zajmuje się prowadzeniem kreatywnych warsztatów artystycznych, na których jestem przewodnikiem i towarzyszem w transformującym procesie odkrywania siebie.
Droga mojego życia prowadziła mnie przez różne doświadczenia. Moja młodość związana była z ruchem, tańcem oraz pracą z ciałem i masażem. Odkrywałam piękno sztuki, malując, realizując się w projektowaniu i dekorowaniu wnętrz. Przez wiele lat pracowałam w nurcie Jugowskim z wizją i snem, aktywną imaginacją oraz psychodramą. Uczyłam się medytacji Zen. Pracowałam z rozwojem własnym, korzystając z technik oddychania, pracy z głosem, TRE, hipnozy. Podróżowałam po Polsce i Ameryce Południowej w poszukiwaniu szamańskich technik uzdrawiania. Spotkałam wielu mistrzów i cudownych nauczycieli, którzy towarzyszyli mi w mojej drodze.
Malowałam mandale przez prawie dwa lata niemalże codziennie. Łączyłam to z wszystkimi technikami, które poznałam wcześniej. Był to czas największych odkryć, bardzo transformujący i uwalniający. Doprowadził mnie do poznania siebie i swojego miejsca na tym świecie, do miejsca, w którym stałam się kreatorką swojego życia.
Nadszedł moment, w którym dzielę się moją wiedzą oraz doświadczeniem i towarzyszę innym w poszukiwaniu ich drogi.
Jestem Absolwentką Akademii Feng Shui we Wrocławiu i Studium Architektury w Częstochowie. Przez wiele lat prowadziłam ośrodek warsztatowy Monoceros, byłam prezesem Fundacji ‘dla ludzi’ i Spółdzielni Artystycznej ‘Ha Oe’. Zajmowałam się organizacją warsztatów ogólno-rozwojowych, promowaniem artystów, terapeutów, coachów, joginów, nauczycieli medytacji, masażystów itp.

Szczegóły

Data:
06 października
Czas:
17:00 do 20:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/660597581555914/

Miejsce

To Tu Częstochowa
Jasnogórska 15 42-202 Częstochowa + Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/totuczestochowa/