PIĄTEK - 28 StyczniaSOBOTA - 29 StyczniaNIEDZIELA - 30 StyczniaWOŚP Program 2022
  • Stand up Maciej Brudzewski
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Medytacja dźwiękowa przy dźwiękach gongów w pozycji leżącej.

9 grudnia, 2021 - godz. 19:30

Gong – sesja.
Medytacja dźwiękowa przy dźwiękach gongów w pozycji leżącej.
Gong – sesja pozwala się zrelaksować, zrównoważyć system emocjonalny, głęboko odetchnąć, zbudować przestrzeń dla swobodniejszego myślenia, rozpuścić wszelkie napięcia, pobudzić do działania, kiedy trzeba.
Wybudza intuicję i kreatywność.
Na taką odprężającą sesję zwykło mawiać się „Kąpiel w dźwięku”. Jest to bardzo trafne porównanie, gdyż dźwięki tych instrumentów mają szczególny charakter, tworzą mianowicie przestrzeń, w którą można się dosłownie zanurzyć, wykąpać w odświeżających tonach całego /całą Siebie. Poprzez dźwięki gongów można rozkruszyć zgromadzone w ciele napięcia mięśniowe, blokady emocjonalne oraz mentalne.
Celem takiej dźwiękowej sesji jest stan równowagi na poziomie fizycznym, emocjonalnym, psychicznym i duchowym.
Podczas koncertu uczestnicy leżą na materacach. Sam koncert trwa ok. 60 minut, pozostały czas to wstęp, kontemplacja i podsumowanie sesji. Można zabrać ze sobą swój koc i poduszkę.
Prowadzenie:
Robert Kiedrzyński:
Mistrz bioenergoterapii, muzyk, ojciec, miłośnik drzew.
Związany ze środowiskiem terapii dźwiękiem od 2001 r. Posiada uprawnienia niemieckiego „Institut fur Klang – Massage – Therapie”. Swoją szczególną intuicję wykorzystuje do pracy z ludźmi w formie indywidualnych sesji masażu dźwiękiem mis, masażu pulsacyjnego oraz grupowych medytacji dźwiękowych. Posiada mocny kontakt z siłami przyrody, szczególnie drzewami. Od 20 lat zgłębia wiedzę o człowieku. W swojej osobistej drodze korzystał z wszelkich diet, głodówek, technik oddechowych, drzew, ziół, instrumentów dźwiękowych, muzyki, pracy z energiami. Obecnie chętnie dzieli się na swoich zajęciach bogatą wiedzą opartą na swoim doświadczeniu.
Więcej informacji i zapisy.
robert.kied@gmail.com
tel. 608 108 492
Tylko 8 miejsc. Obowiązują zapisy. Wydarzenie cykliczne.
Uczestnictwo – 50 zł
Ciężko opisać słowami wrażeń z takiej dźwiękowej sesji. Poniżej kilka opinii, opisów osób uczestniczących.
Mariusz : Jesteśmy w ciągłym biegu, nieustającej pogodni i braku czasu na chwilę odprężenia, zamyślenia. Jesteśmy w takim pędzie, że zapominamy o sobie, skupiając się na innych. Żyjemy albo przyszłością, albo tym, co było. A bycie tu i teraz, w tej chwili jest zapomniane, nawet zapominamy o świadomym oddechu, takim pełnym, przenikającym przez ciało.
Polecam koncert każdemu, kto jest gotów być tu i teraz i oddychać pełną piersią, pozwolić, aby dźwięk wędrował po ciele, po najdalszych zakamarkach roztrzaskując to, co złe a wydobywając skrywane dobro.
Agnieszka: Kiedy po raz pierwszy usłyszałam Twoje gongi, zachwyciła mnie ich moc. Odczułam ich pradawną, pierwotną siłę, tak jakby te dźwięki pochodziły z początków istnienia, ze Źródła. Tak jak mówisz każda Gong-sesja jest inna, są takie, które napełniają Radością i Światłem i wtedy, tak namacalnie doświadczam siebie jako Istotę Duchową. Są takie, w których zagłębiam się w swoje mroki, w emocje, w podświadomość i wtedy czuję, że oczyszczam się i uwalniam. Są takie, podczas których wiele się dzieje (kolorowe wizje, docierające informacje) i takie, kiedy zasypiam. Wszystko to jest bardzo ważne i cenne w mojej drodze do Siebie. Jestem Ci bardzo wdzięczna. Dziękuję.
Maciek : Ja nie byłem na oficjalnej publicznej, na prywatnej tak, to jest cudownie nieinwazyjne wejście w siebie, świetnie Robert, że to robisz 🙂 

Szczegóły

Data:
9 grudnia, 2021
Godzina:
19:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/636055427589221/

Miejsce wydarzenia

Galeria Groovy- Spa Relax
Ul.Małopolska 49, 42-218 Częstochowa + Google Map