PIĄTEK - 20 MajaSOBOTA - 21 MajaNIEDZIELA - 22 MajaJuwenalia 2022 - PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Medytacja na pełnie księżyca połączona z Ceremonią Kakao 15.04 godz.20:00

15 kwietnia - godz. 20:00

Księżyc ma na nas niesamowity wpływ. Jego fazy działają, dając wsparcie, jeżeli tylko je rozumiemy i potrafimy dobrze wykorzystać. Pełnia księżyca większości ludzi kojarzy się z trudnościami z zaśnięciem, pozwala nam jednak popracować na głębszym poziomie.
To czas odpuszczenia tego czego już nie chcemy w naszym życiu, pozostawienia trawiących nas myśli i przekonań. To okazja do akceptacji obecnego stanu rzeczy, zakończenia wewnętrznych sporów i pójścia do przodu.

Zapraszamy Was na spotkanie w pełni księżyca. Omówimy to, jak działa na nas moc księżyca, będzie czas na autorefleksję i medytację.

Wspólnie przystąpimy do cudownej Ceremonii Kakao.

Kakao uważane jest za świętą medycynę – roślinną nauczycielkę. Było spożywane było w kontekście ceremonialnym już tysiące lat temu w Ameryce Środkowej, a przez rdzenną ludność uważane jest za „nauczyciela z lasu deszczowego”. Ceremonia kakao niesie ze sobą bardzo silny potencjał transformacji i wewnętrznego wglądu. Podczas ceremonii masz większą kontrolę nad swoim doświadczeniem i możesz zejść w głąb siebie tak głęboko, jak sam sobie tego życzysz. Ceremonia to często spust do zmiany, nowych pomysłów i inspiracji.

Serdecznie zapraszam Cię na to niezwykłe spotkanie
Kasia Czajkowska

Kiedy: 15.04.2022, godz. 20.00-21.30

Gdzie:Sati Studio, ul.Spadek 9, Częstochowa

Koszt: 50zł

Szczegóły

Data:
15 kwietnia
Godzina:
20:00
https://www.facebook.com/events/458126802725390/

Miejsce wydarzenia

Sati Studio
ul.Spadek 9, 42-202 Częstochowa + Google Map