PIĄTEK - 2 CzerwcaSOBOTA - 3 CzerwcaNIEDZIELA - 4 CzerwcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIASpaceFestival 2023 Częstochowa PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

MEISÔ GARDEN na dachu Hostelu Open Garden w Częstochowie

17 maja - godz. 17:00 do 24 maja - godz. 19:30

MEISÔ GARDEN to cykl cotygodniowych spotkań (środa)
z MEISÔ studio–body & soul na dachu Hostelu Open Garden.
To przestrzeń dla każdego – pełna spokoju i witalności ❤ przestrzeń dachu Hostelu Open Garden wśród zgiełku miasta.
Będziecie mogli w każdą środę skorzystać z zajęć Pilatesa oraz Jogi.
na dachu:

godz 17.00 PILATES
(poziom dla początkujących i średniozaawansowanych)

godz.18.00 – JOGA
(poziom dla początkujących i średniozaawansowanych)

godz.19.00 -19.30 GREEN TEA TALKS
po zajęciach każdy będzie mógł pozostać i podzielić się swoimi uwagami lub po prostu porozmawiać o naszej przestrzeni mentalnej – o tym co nas frapuje lub zachwyca przy wodzie lub zielonej herbacie. Również będziemy zapraszać gości – gościnie, specjalistów/specjalistki, którzy będą dzielić się z Wami swoimi pasjami życia. Będzie treściwie 🙂

Liczba miejsc ograniczona!!!
Na zajęcia obowiązują zapisy przez stronę: meiso.pl – w razie pytań 601581013
Należy zapisać się i dokonać wpłaty PRZELEWY24 przez stronę meiso.pl.
Zajęcia płatne koszt 25 zł/h. Każde zajęcia można zakupić osobno.

*Członkowie Meiso studio body&soul, którzy posiadają aktualne karnety na zajęcia online – koszt zajęć 15 zł/h

Po dokonaniu płatności będzie można wziąć udział w zajęciach./ jeśli zapisujesz się i wpłacasz w ostatniej chwili to możesz przesłać screen wpłaty sms-em dla potwierdzenia.

Spotkania Green Tea Talks są bezpłatne i mogą w nich brać udział tylko uczestnicy zajęć na dachu.

Co ze sobą zabrać: pogodę, dobry humor i matę do ćwiczeń ❤

*Jak wiecie jesteśmy zależni od pogody – jeśli będzie padało mamy możliwość przeniesienia się do pomieszczenia zamkniętego 🙂 ale również możemy odwołać- wówczas koszt zajęć zostanie przeniesiony na kolejne lub zwrócone zgodnie z waszą prośbą.
Jednak jeśli po zapisaniu i zapłacie za zajęcia nie przyjdziesz a tym samym nie odwołasz przez system i nie przyjdziesz – zajęcia uznaje się za odbyte.

~ Coś więcej o zajęciach 🙂

• Pilates to gimnastyka ludzi „myślących”, świadomych swojego ciała, bazująca na pracy mięśni głębokich – to wyjątkowe doznanie przepełnione harmonią w ruchu.

• Vinyasa Joga to nowoczesny styl, zrodzony z tradycji Asthanga jogi. Często nazywa się ją „flow” jogą, ponieważ polega na płynnym przechodzeniu między pozycjami w rytm oddechu. Każda zajęcia zakończymy krótkim relaksem lub medytacją prowadzoną – podczas której prowadzi się narrację, pomagającą w skupieniu umysłu na określonych czynnościach – podtrzymując wysokie wibracje tworzy się pozytywną przestrzeń.

• Po każdych zajęciach będzie można pozostać MEISÔ GARDEN – gdzie planujemy cykl spotkań, rozmów GREEN TEA TALKS gdzie każdy będzie mógł podzielić się swoimi uwagami lub po prostu porozmawiać o naszej przestrzeni mentalnej – o tym co nas frapuje lub zachwyca.

~ Coś więcej o nas 🙂
Nazywam się Joanna Będuch, założyłam studia MEISÔ studio – body & soul w 2020 roku.
Studio online powstało z myślą o pielęgnowaniu równowagi i harmonii w każdym z Nas. Meisō w języku japońskim oznacza medytację. Wyjątkowe ukojenie i odprężenie umysłu przy jednoczesnym osiągnięciu stanu świadomości.
To przestrzeń dla osób, które chcą praktykować, rozwijać swoje ciało w harmonii – w zaciszu domowym lub nie mających dostępu w swoim otoczeniu do zajęć stacjonarnych.
Jako nauczycielka (w nurcie hatha joga, vinyasa joga, yin joga), instruktorka medytacji, międzynarodowa instruktorka BODYART®, Pilatesa oraz Aerial Jogi – z wieloletnim doświadczeniem prowadzę wszystkie zajęcia w studio.
Propagujemy jogę w mieście – organizując dla mieszkańców Częstochowy – „Jogę na śniadanie” cieszącą się wielką popularnością od pięciu lat – jest to mój projekt bez dofinansowania zewnętrznego.

Szczegóły

Początek:
17 maja - godz. 17:00
Koniec:
24 maja - godz. 19:30
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/574881691423860/574881744757188/

Miejsce wydarzenia

Hostel Open Garden
Jana Kilińskiego 32/40 42-202 Częstochowa + Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia