PIĄTEK - 1 GrudniaSOBOTA - 2 GrudniaNIEDZIELA - 3 GrudniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Michał Wiśniewski Akustycznie II

16 stycznia, 2024 - godz. 19:00

Po bardzo dobrym przyjęciu przez publiczność pierwszej odsłony trasy akustycznej Michała Wiśniewskiego „A niech gadają” artysta postanowił kontynuować trasę dodając na każdym jej etapie coś nowego.

Bilety od 119zł | Michał Wiśniewski Akustycznie II

Podczas koncertów będzie można usłyszeć największe przeboje Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje, takie jak „Powiedz”, „A wszystko to…” czy „Zawsze z Tobą chciałbym być”, a także wiele innych, w wersjach akustycznych, na żywo! 

Dużą gratką dla fanów jest fakt, że pojawią się piosenki nie wykonywane do tej pory na koncertach!

Zaczarują nas dźwięki płynące z pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych… Te koncerty z pewnością pozostaną na długo w pamięci każdemu, kto postanowi udać się na to muzyczne wydarzenie! 

Artysta przygotował na ten koncert trzy rodzaje biletów, a dwa z nich dają Państwu możliwość spotkania z Michałem po koncercie! Bilet normalny – uprawnia tylko do uczestnictwa w koncercie.

Bilet VIP Backstage Pass – posiadacze biletów Vip Backstage Pass otrzymują możliwość spotkania z Artystą po koncercie, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia. *Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu – do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.  Bilet Sponsor Package – posiadacze biletów Sponsor otrzymają możliwość uczestniczenia w próbie* zespołu, a po koncercie – możliwość spotkania z Artystą i zrobienia zdjęcia** w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma również płytę Artysty. *Informacja o godzinie próby zespołu podana zostanie dzień przed wydarzeniem, na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku. **Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu – do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku. Zapraszamy na 120 minut muzycznej uczty

Miejsce wydarzenia

Akademickie Centrum Kultury „Klub Politechnik”
Armii Krajowej 23/25, 42-200 Częstochowa + Google Map