PIĄTEK - 19 LipcaSOBOTA - 20 LipcaNIEDZIELA - 21 LipcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAVIII Festiwal Sztuki i Wina PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Michał Wiśniewski Akustycznie III | Częstochowa 2025

23 lutego, 2025 - godz. 18:00

- -

Michał Wiśniewski Akustycznie po raz trzeci…!  Zaczarują nas dźwięki płynące z pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych…

Bilety od 129 zł | Michał Wiśniewski Akustycznie III | Częstochowa 2025

Te koncerty z pewnością pozostaną na długo w pamięci każdemu, kto postanowi udać się na to muzyczne wydarzenie! Podczas koncertów usłyszymy nie tylko samego Michała, ale również Anię Świątczak – wokalistkę zespołu Ich Troje, której wspaniały głos w przepięknych balladach przyprawia widza o wzruszenie.

Oprócz największych hitów Michała, takich jak „A wszystko to…” , „Powiedz”, „Zawsze z Tobą chciałbym być”, „Kochaj mnie Kochaj” czy „Wypijmy za to!”, usłyszymy również utwory z pierwszych płyt, które bardzo dawno nie były wykonywane na koncertach!

Zapraszamy serdecznie na 120 minut muzycznej uczty!  Artysta przygotował na ten koncert trzy różne rodzaje biletów, a dwa z nich dają Państwu możliwość spotkania z Michałem twarzą w twarz po koncercie!  BILET NORMALNY – uprawnia tylko do uczestnictwa w koncercie.  MEET & GREET- Posiadacze biletów otrzymują możliwość spotkania z Artystą po koncercie, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia.

* Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu – do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.  BILET SPONSOR PACKAGE – Posiadacze biletów Sponsor otrzymają możliwość uczestniczenia w próbie* zespołu, a po koncercie – możliwość spotkania z Artystą i zrobienia zdjęcia w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma również płytę Artysty.  * Informacja o godzinie próby zespołu podana zostanie dzień przed wydarzeniem, na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.  ** Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu – do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.  *** Opiekun osoby niepełnosprawnej wchodzi na wydarzenie bezpłatnie. Prosimy jednak o wcześniejszy kontakt z bileterią.  **** Dzieci do lat 6 wchodzą na wydarzenie bezpłatnie, pod warunkiem , że nie będą zajmować osobnego miejsca, tzn. będą siedzieć na kolanach opiekunów.

Miejsce wydarzenia

Akademickie Centrum Kultury „Klub Politechnik”
Armii Krajowej 23/25, 42-200 Częstochowa + Google Map