PIĄTEK - 27 StyczniaSOBOTA - 28 StyczniaNIEDZIELA - 29 StyczniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAWOŚP CZĘSTOCHOWA 2023 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Mieszko Minkiewicz Stand UP

09 lutego - godz. 20:00

Mieszko Minkiewicz – stand-uper polonista, majster słowa. Na koncie pięć programów stand-up owych. Występował w Comedy Central, roastował Pudziana, prowadzi też podcast popkulturalny „Ogólnie polecam”.

Bilety od 45zł | Mieszko Minkiewicz Stand UP

Bezpośredni, serdeczny i nie idzie z żartami na łatwiznę, przez co jego występy to gwarancja świetnej zabawy i dobrze spędzonego czasu. żółć [žuu̯ʹć], 1. «płynna, gorzka, żółtobrunatna wydzielina wątroby, o gorzkim smaku» przykład:

„Pana wątroba produkuje za dużo żółci. Proszę ograniczyć używki i nie oglądać wiadomości” 2. «gorycz; złość; jad; zawiść; zazdrość; zgorzknienie; zły humor» fraz. żółć się komuś ulała; żółć się w kimś burzy, gotuje; żółć w kimś wzbiera, zalewa kogoś przykład:

„Żółć mnie zalewa gdy patrzę na tego małego karakana” 3. «kolor żółty» przykład: „Za mało żółci. Zrób mu tę mordę bardziej żółtą” Uwagi: Jedyny wyraz w języku polskim zawierający wyłącznie polskie znaki. Ze względu na bogatą frazeologię i konteksty kulturowe – raczej nieprzetłumaczalny.

Szczegóły

Data:
09 lutego
Godzina:
20:00
Witryna internetowa:
https://bit.ly/3IOKx2T

Miejsce wydarzenia

Muzyczna Meta
ul. Jasnogórska 13
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Telefon:
603 843 397
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia