PIĄTEK - 3 GrudniaSOBOTA - 4 GrudniaNIEDZIELA - 5 Grudnia
  • Kabaret STAND UP Igor Kwiatkowski – w premierowym programie – Tylko śmiech nas ocali
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

MOC KOBIETY BLISKO ZIEMI – odkryj w sobie kwintesencję kobiecości

02 listopada - godz. 17:00 do 07 listopada - godz. 15:00

MOC KOBIETY BLISKO ZIEMI
*Odkryj w sobie kwintesencję kobiecości*
2-7 listopada 2021
6-dniowy Warsztat dla Kobiet
Prowadzenie: Arya Tārā
Żyjemy w czasach, w których wiedza dotycząca roli i mocy kobiet oparta na starożytnych przekazach zawartych w rytuałach i ceremoniach jest na nowo odkrywana.
Budząc się zyskujemy świadomość „Kim Jesteśmy” jako Kobiety, przypominamy sobie swoją rolę we Wszechświecie i docieramy do źródła swojej wewnętrznej Mocy. Na nowo odkrywamy swoją seksualność, zmysłowość i delikatność.
Zmiany, których obecnie doświadczamy, na powrót wprowadzają równowagę pomiędzy energią żeńską i męską.
W drodze do prawdy, do obudzenia Mocy w Nas bardzo pomaga nam Matka Ziemia. Kontakt z naturą daje nam ukorzenienie i dotlenienie, połączenie z Ziemią i Kosmosem – możliwość wyjścia poza matriks. Ziemia nas oczyszcza, harmonizuje, uwalnia od tego, co nam nie służy.
Powrót do natury, powrót do siebie, przypomnienie sobie swojej roli we Wszechświecie, to piękny, uzdrawiający proces. Zapraszamy Ciebie na jego wspólną inicjację w otwierającym i kojącym towarzystwie kobiecych serc.
♡Przebudzenie Kobiecości♡
Szczęśliwa, spełniona kobieta może przenosić góry, swoim czarem zamieniać szare otoczenie w kwitnącą łąkę, swoją kreatywnością może zmieniać świat. Niespełniona, nieszczęśliwa w związku kobieta cierpi, uprzykrza życie sobie i wszystkim dookoła. To nie tajemnica, że kobiety rozkwitają, mając dobre relacje, a bez nich usychają. Jak otworzyć się na przepływ energii miłości, radości i spokoju w ciele? Jak odkryć swoja Kobiecą Moc?
♡Kobieta Sukcesu♡
Współczesna Kobieta Sukcesu wie, czego chce i umie o to zadbać. Jest pewna siebie, inteligentna, atrakcyjna, seksowna. Odnosi sukcesy w pracy, świetnie radzi sobie w męskim świecie, ma cele i sukcesywnie je realizuje. Ma powodzenie u mężczyzn, potrafi komunikować swoje potrzeby, oczekuje zadbania o siebie i najczęściej dostaje to, czego chce. Trudnością, z jaką mierzy się Silna Kobieta jest jej męska polaryzacja. Rozczarowana nieudanymi związkami tęskni za silnym mężczyzną. Aby być silną, musi być twarda. W życiu prywatnym nie potrafi wyjść z męskiej roli liderki pełnionej w życiu zawodowym. W intymności, gubi się. Pragnie płomiennego przepływu, a jednocześnie boi się otwarcia, wrażliwości i intymności.
Przebudzona Kobieta jest Silna. Uświadomiła sobie, że oprócz wymagań stawianych sobie i innym potrzebuje zadbać o swoje wnętrze, o swoją energię, swoje ciało i jego potrzeby. Patrzy na życie z zachwytem i wdzięcznością. Puściła napięcie, zaczęła słuchać swojego ciała, swojego wnętrza. Poznała swoją seksualność i się nią zachwyciła. Wie, co sprawia jej przyjemność, potrafi się na nią otworzyć, odprężyć i pozwala sobie na głębokie przeżywanie rozkoszy. Zna swoje potrzeby i wie, jak je komunikować – teraz robi to z innego miejsca niż kiedyś. Zakosztowała słodyczy otwartego serca, która rodzi się z bezbronności. Poznała łzy wzruszenia płynące z serca poruszonego czułością mężczyzny, którą Ona już chce i potrafi przyjmować. Wie, że otwartość i bezbronność są jej siłą. Nie boi się trudnych sytuacji, odważnie mówi swoją prawdę.
Pomieszanie, niezdecydowanie, sprzeczne emocje w konfrontacji ze stawianymi wobec Niej wymaganiami powodują, że zaczyna pragnąć innego sposobu na życie. Instynktownie zaczyna poszukiwać czegoś nowego. Ma już dość twardości, ciężkości, surowości i walki. Wie, że czasami dobrze jest odpuścić. Przebudzona Kobieta rodzi się powoli. Czasami odważnie i z przytupem, czasem małymi kroczkami rozpoczyna osobistą rewolucję. Już nie jest Śpiącą Królewną czekającą, aż obudzi ją rycerz na białym koniu. Sama zaczyna otwierać oczy. Zaczyna odzyskiwać kobiecą, naturalną zdolność odczuwania.
Nie pozwala już innym – normom społecznym, religii – wmawiać sobie, jak powinna się czuć i zachowywać jako kobieta sukcesu. Zaczyna dostrzegać bogatą gamę swoich odczuć i emocji. Otwiera się na nowe, nieznane – na delikatność, na bezbronność, na tajemnicę. Nie boi się wyzwań. Wie, że w nich skrywają się prawdziwe skarby. Zapraszamy Ciebie do wspólnej podróży, w której odkryjesz swoje własne skarby.
Opracowałyśmy intensywny harmonogram 6-dniowego warsztatu dla Kobiet (wtorek – niedziela), podczas którego będziesz mogła przyjrzeć się czterem aspektom siebie, aby poznać siebie bliżej, zrozumieć siebie lepiej i co najważniejsze – poczuć SIEBIE. Kontakt z sobą, to początek do zmiany siebie, świata na zewnątrz i swojego życia. Dzięki tym warsztatom doświadczysz kontaktu z własnym ciałem, pragnieniami i emocjami.
CZEGO DOTKNIEMY PODCZAS NASZEGO SPOTKANIA?
♡Będzie to unikatowe doświadczenie podstawowych informacji zawartych w filozofii Czterech filarów tantry opracowanych w Domu Tantry pod przewodnictwem Dechena Dorje.
♡Bazując na wiedzy tantrycznej i praktykach świętej seksualności, odbędziemy podróż wgłąb każdego filaru zarówno kobiecego jak i męskiego. Doświadczysz świadomej pracy z ciałem, kreatywności, tańca, uświęcających ceremonii, medytacji, kontaktu z Ziemią i pozostałymi świętymi żywiołami.
♡Dzięki pracy z żywiołami, zagłębimy się w ich pierwotną, dziewiczą moc, ich różnorodność i komplementarność. Własnym ciałem i duszą poczujesz moc integracji, jaka jest w nich zapisana i jaką na powrót przypomną Tobie. Ta moc wesprze Ciebie w powrocie do siebie.
♡Nauczysz się, jak tworzyć bezpieczną dla siebie przestrzeń, aby móc praktykować, wyciszać się, medytować. Jak tworzyć miejsce spotkań z samą sobą, w którym będziesz mogła celebrować swoją kobiecość, kontynuować poznawanie siebie i wchodzenie głębiej w swoją moc.
WARSZTAT JEST PODZIELONY NA 4 ETAPY
♡SHAKTI – Moc Kreacji i Ekspansji
W tym dniu podejmiemy tematykę aktywnej kobiecości. Będziemy pracować z ogniem. Z ogniem wewnątrz nas – czyli z naszą energią seksualną, jak i tym na zewnątrz nas – poprzez kreację i taniec. Odbędą się również rytuały oczyszczania i praca z energią żywiołu ognia.
Kolor strojów na ten dzień to Czerwony
♡OBECNOŚĆ – Po prostu Jestem
Poznasz praktyki medytacyjne prowadzone w ciszy. Ciszy wewnątrz i na zewnątrz. Będzie to dzień gruntowania, łączenia się z Matką Ziemią. Nauczysz się, jak trzymać przestrzeń i jak tworzyć bezpieczną przestrzeń, chroniąc swoją energię przed zewnętrznymi wpływami.
Kolor strojów na ten dzień to Niebieski
♡ESENCJA KOBIECOŚCI – Połączenie z Łonem Wielkiej Matki
Bezgraniczna przestrzeń, poddanie się, przyzwolenie, puszczenie. Dzień na praktyki, które pozwolą nam puścić kontrolę. Połączymy się z ciemnością, jak również z żywiołem wody. Poczujesz swoją sensualność, delikatność i wrażliwość.
Zanurzymy nasze Łono i Serce w krystalicznych wodach, aby mogło zostać pobłogosławione, aktywowane, zaininicjowane do nowego.
Kolor strojów na ten dzień to Czarny
♡DIAMENTOWA ŚWIADOMOŚĆ – Moc Shivy.
Połączenie z energią płynącą z góry, z wyższych poziomów. Tutaj będziemy pracować z emocjami, aktywnością i działaniem. Przyjrzysz się bliżej sprawczości w swoim życiu. Stosując techniki sprowadzania świetlistej energii do naszego ciała będziemy łączyć się z energią krystaliczną i diamentową.
W ten dzień Żywioł Powietrza będzie nas aktywował do działania, do zmiany, do fokusu na nasze dalsze kroki życiowe.
Kolor strojów na ten dzień to Biały
>>>CO PRAKTYCZNIE MOGĄ TOBIE PRZYNIEŚĆ WARSZTATY „MOC KOBIETY BLISKO ZIEMI”?
*wewnętrzną stabilność w trudnych jak i euforycznych sytuacjach życiowych
*wewnętrzny spokój i odwagę dzięki byciu tu i teraz
*wolność od przywiązań i lęku
*radość z tego co jest
*przejrzystość widzenia i zrozumienia głębi zjawisk, umożliwiającą rozpoznanie swoich potrzeb oraz środków potrzebnych do ich zaspokajania
*skuteczność i odwagę w działaniu – umiejętność świadomego kreowania rzeczywistości
*jasny kierunek i cel w życiu
*skupienie na tym, co najważniejsze bez rozpraszania uwagi
*poczucie wolności
*pasję i namiętność życia
*poczucie spełnienia
*mnóstwo wigoru i chęci do życia
*dostęp do nieskończonego źródła energii
*uzdrowienie negatywnych przekonań na temat swojego ciała, które ograniczają zdolność otworzenia się na intymność
*połączenie z wewnętrznym źródłem radości i ekstazy
*doświadczysz karmiącego uczucia otwartego serca w siostrzanym kręgu
*odkryjesz i nauczysz się celebrować swoją świętą moc seksualności
*uświadomisz sobie swoją orgazmiczną moc
*połączysz duchowość z seksualnością
>>>METODY PRACY
*Tantryczne rytuały, inicjacje i pudże
*Taniec prowadzony, intuicyjny, ekstatyczny
*Medytacje prowadzone oraz w ciszy
*Techniki oddechowe
*Praca z ciałem
*Praca z energią seksualną – orgazmiczna błogość
*Techniki i rytuały oczyszczania energetycznego
*Techniki komunikacyjne
PROWADZENIE
Arya Tārā jest na ścieżce Tantry Tybetańskiej. Praktykuje Świątynną Seksualność, prowadzi Indywidualne Sesje Uzdrawiania Seksualnego.
Prowadzi warsztaty „Świątynnego Masażu Lemuriańskiego”, opierający się na pamięci Lemurii, która się w niej obudziła, dzięki temu chanellinguje tą przestrzeń aby inni mogli doświadczyć wibracji stamtąd pochodzących. Tworząc w Polsce Wspólnotę Lemuriańską.
Jest katalizatorem podczas warsztatów organizowanych przez Dom Tantry, w których jest członkiem zespołu od prawie 3 lat. Dzięki temu ma możliwość rozwoju osobistego i zawodowego. Ukończyła Holistyczny 5 Modułowy Program Masażu Tantrycznego pod kierunkiem Dechena Dorje.
Arya Tārā tworzy przestrzeń dla rozwoju i pracy nad świętą seksualnością, opartej na miłości i wolności.
Łączy różne duchowe praktyki seksualne: świątynną seksualność, Tantra jogę, Tantrę buddyzmu tybetańskiego, szamanizmu, tantryczną transformację cienia, neo-tantrę zachodnią wraz z zachodnimi metodami terapeutycznymi. Traktuje energię seksualną jako drogę do wyzwolenia z uwarunkowań i ścieżkę ekstazy.
Ponadto pracuje z ciałem od ponad 10 lat, zaczynając jako fizjoterapeutka, instruktorka Pilatesu i jogi, profesjonalna masażystka, praktykantka świątynnego masażu Lomi Lomi Nui od ponad 5 lat. Szkoliła się w Polsce i za granicą.
Jej wizją jest stworzenie wspólnoty tantrycznej, która połączy praktyki tantryczne, wktórych energia seksualna jest rozumiana jako święta, ciało jest doświadczane jako świątynia i będzie wspierać odrodzenie Nowej Ziemi.
PRAKTYCZNE INFORMACJE
Termin: 2-7 listopada 2021, od wtorku godz.17 do niedzieli godz.15.
Miejsce: Ezoterra house, ul. Górna 91, 42-274 Aleksandria
Język: polski
Inwestycja: 1555 PLN
Koszty pobytu z wegetariańskim wyżywieniem i dostępem do strefy relaksu: 190 PLN/dobę
Zadatek za warsztat (bezzwrotny): 555 PLN
Płatny przelewem. Numer konta otrzymasz drogą mailową po dokonaniu rejestracji.
Informacje: kasia@ezoterrahouse.pl
ZAPISY I REJESTRACJA POPRZEZ LINK
https://bit.ly/FormularzMKBZ

Szczegóły

Start:
02 listopada - godz. 17:00
Koniec:
07 listopada - godz. 15:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/549742012968129

Miejsce wydarzenia

Częstochowa
Osiedle Północ
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map