PIĄTEK - 17 WrześniaSOBOTA - 18 WrześniaNIEDZIELA - 19 Września
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

MÓJ WRÓG – MÓJ ANIOŁ radykalne wybaczanie

09 lipca - godz. 18:00 do 19:30

MÓJ WRÓG – MÓJ ANIOŁ radykalne wybaczanie
“Twoje dzisiejsze życie jest skutkiem tego, co robiłeś wczoraj. Jeśli chcesz coś zmienić, zmień swoje zachowania, które doprowadziły cię do dnia dzisiejszego. To naprawdę najprostsze, co możesz zrobić.”
Mariusz Włoczysiak
Nazywam się Dominika KALYTA-ZYMEK jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do życia w każdej jego dziedzinie. Nieustannie poszerzając swoją wiedzę i doświadczenie w tematyce duchowości, pracy z energią prowadzę warsztaty oraz sesje indywidualne.
W ramach Organic Festival z ogromną przyjemnością poprowadzę spotkanie, podczas którego przejdziesz proces Radykalnego Wybaczania.
Czym różni się radykalne wybaczanie od tradycyjnego? Przede wszystkim jest ono wolne od osądzania i obwiniania. Wychodząc z pozycji ofiary poprzez wysokie wibracje odstawiasz na boczny plan swoje ego i pracujesz w świecie prawdy duchowej. Uświadamiasz sobie, że nie ma przypadków dzięki czemu w zgodzie z samym sobą poddajesz się temu co jest. Nie szukasz problemu w innych tylko dostrzegasz go tam gdzie faktycznie on tkwi a jego rozwiązanie następuje poprzez kreowanie własnej rzeczywistości.
Będziemy pracować w parach. Jeśli poczujesz, że ten proces jest dla Ciebie to już dzisiaj zapraszam Cię do wzięcia w nim udziału. Będę tam z Tobą i poprowadzę Cię przez wszystkie jego etapy.
Warto zabrać ze sobą coś do pisania.
Czas spotkania to około 1,5 h.

Szczegóły

Data:
09 lipca
Czas:
18:00 do 19:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/206871771166293/

Miejsce

To Tu Częstochowa
Jasnogórska 15 42-202 Częstochowa + Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/totuczestochowa/