PIĄTEK - 3 LutegoSOBOTA - 4 LutegoNIEDZIELA - 5 LutegoDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Motocyklem dookoła Polski 2021 – opowieść motocyklową podszytą aniołami w cyklu „Bezdrożami…”

04 stycznia - godz. 19:00 do 21:00

Gdy z powodu szalejącej pandemii koronawirusa wyjazdy zagraniczne były mocno utrudnione, naturalnym wydawało się zwrócenie uwagi na atrakcje w ojczystym kraju w myśl porzekadła: cudze chwalicie, swego nie znacie. To właśnie stąd wziął się pomysł Dariusza Drążkiewicza, aby objechać Polskę jak najbliżej granic pokazując piękno naszej Ojczyzny. Wszakże mamy góry, morze, jeziora, czy pola ciągnące się po horyzont.

Początek jednak był niezwykle trudny i wszechogarniający nas hejt wylał się na ten pomysł ze środowiska, wydawałoby się, najbardziej zainteresowanego powodzeniem całej akcji, czyli motocyklistów. To właśnie oni spowodowali, że mało brakowało, aby wyprawa nie doszła skutku. Na szczęście pojawili się dobrzy ludzie, którzy bezinteresownie pomogli i to opowieść w dużym stopniu o nich, jak również o pasji, podróży, nowych znajomościach, o nagłej pomocy znikąd, gdy wydawało się, że sytuacja jest beznadziejna, o sytuacjach, które zmieniły sposób postrzegania świata i ludzi, a przede wszystkim o tym, że warto spełniać marzenia, bo same się nie spełnią nigdy. Nawet jeżeli komuś się nie podoba w jaki sposób to robimy, to nic im do tego. Trzeba wtedy zagryźć zęby i, podobnie jak Dariusz, powiedzieć: „skoro tak was to boli, to będzie tym bardziej na bogato!”. Wyprawa miała pokazać piękno Polski, a pokazała, zupełnie zaskakując, piękno napotkanych ludzi. Dla introwertyka, jakim jest pomysłodawca projektu przeżycie to odbiło się na sposobie myślenia już na zawsze.

Dariusz Drążkiewicz motocykle kocha na równi z muzyką. Z wykształcenia fizyk komputerowy.

Motocykle, to pasja, która pojawiła się, gdy miał 9 lat i towarzyszy mu przez cały czas do dnia dzisiejszego. Mimo, iż na sześć lat z powodów osobistych zamiłowanie do dwóch kółek musiało zostać całkowicie wygaszone, to motocykl, na którym objechał Polskę dookoła w 2021 r., cierpliwie czekał w garażu na swój czas.
Fanpage: www.facebook.com/mdp2021
YouTube: https://www.youtube.com/@motocyklemdookolapolski

Galeria 4 Arte, 1 Maja 2, Częstochowa
04-01-2023 goz. 19.00
WSTĘP WOLNY!!
Do zobaczenia!

Szczegóły

Data:
04 stycznia
Godzina:
19:00 do 21:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/881811026292633

Miejsce wydarzenia

Galeria 4 Arte
1 maja 27 42-200 Częstochowa + Google Map