PIĄTEK - 23 PaździernikaSOBOTA - 24 PaździernikaNIEDZIELA - 25 Października
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Mowa ciała bez tajemnic

25 sierpnia - godz. 17:50 do 19:50

Mówimy nawet gdy nie używamy aparatu mowy. Aż 65 % naszego komunikatu wychodzi z naszego ciała. Jeden gest jest zatem wart tysiąca słów.

Historia nie raz pokazała, że gesty mogą zadecydować o losie jednostki, ba nawet miliona istnień. W starożytnym Rzymie podczas walk gladiatorów od gestu cesarza zależało życie walczących.

To jak jesteśmy odbierani przez otoczenie w dużej mierze zależy od naszej mowy ciała. Jak posiąść “tajemną moc” właściwej autoprezentacji ? Na co zwrócić szczególnie uwagę ? Gdzie szukać pomocy i informacji zwrotnej na temat naszej mowy ciała podczas wypowiedzi ?

Uchylimy rąbka tajemnicy i damy odpowiedź na ostatnie z powyższych pytań. Spotkania Toastmasters Częstochowa to doskonała okazja do uzyskania informacji na temat naszej mowy ciała – tego co w niej dobre i na co warto zwrócić uwagę by było jeszcze lepiej.

Zatem czy warto się jeszcze zastanawiać ?

Przyjdź na otwarte, niezobowiązujące Cię do niczego spotkanie, a być może uznasz tak jak my kiedyś, że spotkania Toastmasters Częstochowa to miejsce gdzie nastąpi Twój rozwój. Zapraszamy do Altany w Parku im. Stanisława Staszica pod Jasną Górą. Spotykamy się 25 sierpnia o godzinie 17.50.

Szczegóły

Data:
25 sierpnia
Czas:
17:50 do 19:50
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/244012530189375/

Organizator

Toastmasters Częstochowa
Strona internetowa:
https://toastmasters.pl/pl/

Miejsce

Altana Park Staszica Częstchowa
Altana Park Staszica Częstchowa + Google Map