PIĄTEK - 2 CzerwcaSOBOTA - 3 CzerwcaNIEDZIELA - 4 CzerwcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIASpaceFestival 2023 Częstochowa PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

MŚiW Częstochowa: Szybkie randki

31 maja - godz. 20:00

Zapraszamy do wyjątkowego wydarzenia, które organizujemy razem ze Speed-Dates.pl! W środę 31.05 w MŚiW CZĘSTOCHOWA najpierw odbędą się szybkie randki (18:00), a o 20:00 rozpoczniemy INTEGRACYJNY PUBQUIZ, w którym losujemy zespoły! To doskonała okazja do tego, aby zagrać w Twoją ulubioną grę i przy okazji poznać nowe osoby 😄

👉🏻 Każda osoba zapisana na Szybkie Randki, automatycznie jest na liście uczestników PubQuizu. Możesz też dołączyć na sam PubQuiz (10 pln/os), na którym będziemy losowali drużyny. Na PubQuiz po Szybkich randkach może dołączyć każda osoba pełnoletnia, bez względu na grupę wiekową.

❗Bilety TYLKO NA PUBQUIZ kupisz na naszej stronie internetowej: https://pubquiz.pl/sklep/?filters=miasto[182]

👉🏻 Przed PubQuizem integracyjnym odbędą się szybkie randki. Jak wydarzenie opisuje organizator, Szybkie Randki to doskonała zabawa i pomysł na miły wieczór w dobrym towarzystwie. Podczas naszych spotkań dla singli przeżyjesz kilkanaście 5-minutowych szybkich randek podczas których możesz porozmawiać z bardzo ciekawymi ludźmi. Kto wie może pośród nich znajdziesz miłość swojego życia?

❗Bilety TYLKO NA PUBQUIZ i SZYBKĄ RANDKĘ kupisz na stronie internetowej organizatora: www.speed-dates.pl

🏆 Nagrody: Nagroda pieniężna od Speed-Dates.pl (3 PLN za każdą osobę grającą w PubQuiz), nagrody od lokali.

➡️ Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej oraz na stronie organizatora


👉Czym jest PubQuiz?
PubQuiz to gra drużynowa, która swoją formą przypomina popularne teleturnieje, jak „Milionerzy” czy „Jeden z dziesięciu”, a jej głównym założeniem jest odpowiadanie na pytania z różnych kategorii wiedzowych i zdobywanie nagród. W PubQuizie mogą wziąć udział wszyscy goście lokalu wraz ze znajomymi.

1️⃣ W pierwszej części PubQuizu zadawane są pytania, na które drużyna udziela odpowiedzi na specjalnie przygotowanych kartach.
2️⃣ W drugiej części prowadzący podaje odpowiedzi, aby uczestnicy mogli porównać je ze swoimi. Za każdą prawidłową odpowiedź drużyna otrzymuje 1 punkt, a za odpowiedź błędną lub jej brak – 0. Wygrywa drużyna, która uzyska najwięcej punktów 🏆
Oczywiście, jak w każdej grze, na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, na przykład: gotówka, alkohol, czy voucher do wykorzystania w barze!

W PubQuizie wygrywają aż cztery drużyny! 🏆🏆🏆🏆
Ostatnia nagroda jest przekazywana drużynie, która była najbliżej odpowiedzi w Dogrywce, a nie wygrała żadnej z pierwszych trzech nagród.

👉 Rundy
Standardowy Quiz składa się z 9️⃣ dziewięciu kategorii po 5️⃣ pytań. Każda kategoria dotyczy innej dziedziny wiedzy.
Przykładowy zestaw kategorii to:
❓ wiedza ogólna (pytania dotyczyć mogą… wszystkiego, np. seriali telewizyjnych, sportu, polityki, wydarzeń ostatniego tygodnia),
❔ obrazy (drużyna dostaje kartę z obrazami, na których należy np. rozpoznać celebrytę),
❓ muzyka (po usłyszeniu fragmentu utworu należy podać jego tytuł),
❔ nauka (sprawdzian wiedzy z historii, geografii, biologii i medycyny, fizyki, literatury itd.),
❓ inne (prawda czy fałsz, cytaty, kulinaria).

👉 Dogrywka
Po zakończeniu głównej części Quizu, czyli po zaprezentowaniu wszystkich pytań z 9 kategorii, od razu będzie przeprowadzona dogrywka. Biorą w niej udział wszystkie drużyny i odpowiedź na pytanie jest drużynowa. Pytanie dogrywkowe będzie dotyczyło liczby, a drużyna, która będzie najbliżej odpowiedzi prawidłowej, wygrywa. 

Szczegóły

Data:
31 maja
Godzina:
20:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/987411882268419

Miejsce wydarzenia

Ministerstwo Śledzia i Wódki
Śląska 7, 42-217 Częstochowa + Google Map