Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Legendarny Polski Musical “Metro” – Częstochowa

11 listopada - godz. 17:00 do 19:00

„METRO”. Gdzieś między fikcją a rzeczywistością … Uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. Jego twórcą i animatorem jest Jan, dla którego metro jest domem, a underground – sposobem na życie. Spektakl budzi sensację, a młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze. To opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.

Musical Metro jest jak wehikuł czasu. Dorosły widz przeniesie myśli do czasów swojej młodości, kiedy stawał przed życiowymi decyzjami, kiedy spełnienie marzeń było na wyciągnięcie ręki.
Młody zaś, uświadomi sobie, że „niemożliwe nie istnieje”. Istnieją natomiast dylematy, którą drogę wybrać, czy tę łatwiejszą: dać się przekupić i zaistnieć czy ciężko zapracować na swój życiowy sukces.

Zawsze aktualna i uniwersalna tematyka sprawia, że Musicalem interesuje się każde pokolenie. Ta niezwykle ekscytująca historia zawsze chwyta za serce a piękne ballady Janusza Stokłosy niejednemu wycisną łzy z oczu.

Szczegóły

Data:
11 listopada
Czas:
17:00 do 19:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/650222522092709/

Organizator

edma.art Impresariat
Strona internetowa:
https://www.edmaart.pl

Miejsce

Hala Częstochowa
ul. Żużlowa 4
Częstochowa, śląskie 42-202 Polska
+ Google Map