PIĄTEK - 21 CzerwcaSOBOTA - 22 CzerwcaNIEDZIELA - 23 CzerwcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Myslovitz – 25 lat Miłości w czasach popkultury – Część druga

22 września - godz. 19:00

- -

Zapraszamy na niezapomniane koncerty zespołu Myslovitz z okazji jubileuszu 25-lecia ikonicznego albumu „Miłość w czasach popkultury”.

Bilety od 159zł | Myslovitz – 25 lat Miłości w czasach popkultury – Część druga

To wyjątkowa okazja do przypomnienia sobie tej wybitnej płyty, która na stałe wpisała się w historię polskiej muzyki rockowej. W 1999 roku świat usłyszał album, który wywindował zespół Myslovitz na szczyty popularności zarówno w kraju, jak i za granicą.

Przeboje, takie jak „Długość dźwięku samotności”, „Chłopcy”, „Dla ciebie”, „Kraków” czy „My”, stały się nieodłączną częścią muzycznej kultury. W 2024 roku album zostanie wznowiony z oryginalną okładką autorstwa Ryszarda Horowitza, a zespół Myslovitz wyruszy w trasę koncertową.

Podczas występów zespół zagra cały album „Miłość w czasach popkultury”, a także nowości i inne ważne utwory. Dołączcie do nas na koncertach w ramach trasy „25 lat Miłości w czasach popkultury”. Czekają nas niezapomniane chwile muzycznych wspomnień!

Dla fanów Myslovitz to podróż sentymentalna, a dla nowego pokolenia – możliwość odkrycia i docenienia tych niezwykłych kompozycji. Teksty z albumu, choć niełatwe i głęboko osadzone w literaturze, stały się integralną częścią polskiej kultury muzycznej i literackiej.

Szczegóły

Data:
22 września
Godzina:
19:00
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/121095/Częstochowa/Myslovitz/?utm_source=pp&utm_medium=377

Miejsce wydarzenia

Filharmonia Częstochowska
Wilsona 16
Częstochowa, śląskie 42-202 Polska
+ Google Map
Phone
34 324 42 30
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia