PIĄTEK - 18 CzerwcaSOBOTA - 19 CzerwcaNIEDZIELA - 20 Czerwca
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Networking off-line Mieszkaniczników w Częstochowie

10 czerwca - godz. 18:00 do 22:00

Networkingowe spotkanie NA ŻYWO organizowane przez częstochowski oddział Stowarzyszenia Mieszkanicznik dla wszystkich zainteresowanych nieruchomościami!
Doczekaliśmy się tego, na co tak długo czekaliśmy! Mamy możliwość spotkać się i porozmawiać NA ŻYWO!
Wykorzystaj możliwość rozmowy na żywo oraz piękną pogodę i przyjdź już w czwartek 10 czerwca na godz. 18:00 na spotkanie dla każdego zainteresowanego nieruchomościami do letniego ogródka Plan B na Placu Biegańskiego w Częstochowie.
Koniecznie przyjdź posłuchać jak inni radzili sobie przez ostatni rok i jakie mają plany na przyszłość, opowiedz sam o swoich doświadczeniach i wnioskach, zainspiruj się i zmotywuj do działania!
Zapisy:
Gwarancję miejsca przy stole na spotkaniu daje tylko rejestracja poprzez formularz rejestracyjny w kalendarzu na stronie internetowej Stowarzyszenia w terminie do czwartku 10 czerwca do godz. 15:00!
Płatność:
Członkowie Stowarzyszenia (z oddziału częstochowskiego oraz wszystkich pozostałych) 10 zł (zaloguj się na stronie internetowej Stowarzyszenia przed zapisaniem się na spotkanie!)
Pozostałe osoby 50 zł (link do płatności jest zawarty w formularzu rejestracyjnym) – w przypadku zostania członkiem stowarzyszenia w ciągu 2 dni po spotkaniu opłata wpisowa do Stowarzyszenia zostanie o 50 zł obniżona!
W cenie wejściówki jeden dowolny napój 🙂

Szczegóły

Data:
10 czerwca
Czas:
18:00 do 22:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1419324651780798

Miejsce

Plan B. – Kawiarenka na pl. Biegańskiego
Plac Biegańskiego
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map