PIĄTEK - 22 PaździernikaSOBOTA - 23 PaździernikaNIEDZIELA - 24 Października
Festiwal Smaku - MENU
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

NEW AGE/COMMERCIAL z Patrykiem Rożnieckim

02 października - godz. 18:00 do 19:00

✔️New Age to bardzo dynamiczna i efektowna mieszanka różnych stylów tanecznych. Techniki tańca które wykorzystywane są do tworzenia choreografii to przede wszystkim: hip hop, taniec nowoczesny, funky jazz ale również elementy waacking i vogue.
Styl ten kładzie duży nacisk na izolacje i podkreślenie muzycznego bogactwa utworu do którego się tańczy. Podczas zajęć nacisk będzie kładziony zarówno na podstawy techniki tanecznej, połączone z nowoczesnymi choreografiami jak i dobrą zabawę. Na tych zajęciach każdy poczuje się jak supergwiazda na planie teledysku i wydobędzie z siebie pokłady pozytywnej energii.
Jeżeli pragniesz poczuć się, jak na planie teledysku to zajęcia właśnie dla Ciebie.
🌟Patryk Rożniecki🌟
Choreograf, tancerz i nauczyciel. Tańczy od dziecka. Systematycznie zdobywał doświadczenie taneczne w szkołach tańca na całym świecie, głównie w Los Angeles, Kopenhadze, Paryżu i Londynie. Finalista drugiej edycji You Can Dance „Po prostu tańcz” która dała mu szansę na pracę z gwiazdami europejskiej sceny muzycznej oraz przetestowanie swoich umiejętności tanecznych w teatrze, gdzie brał udział w takich spektaklach, jak m.in; „Upiór w operze”, „La Cage aux Folles” czy „Chopin musi umrzeć”.
Ostatnie kilka lat swojej pracy poświęcił propagowaniu stylu jakim jest High Heels i stał się jego prekursorem w Polsce. Bardzo intensywnie warsztatuje i dzieli się swoją pasją ze studentami z całego świata między innymi w Australii, Niemczech oraz na Islandii, gdzie regularnie uczy. Współpracuje również z artystami oraz bierze udział w produkcji programu Top Model jako trener na wysokich obcasach.
Jest charyzmatyczny, pełen emocji i dba o autentyczną ekspresję w tańcu. Jego zajęcia to nie tylko nauka choreografii a przede wszystkim laboratorium kobiecości. To warsztat bycia sobą i samoakceptacji, przytulenia swoich atrybutów i wykorzystania ich.
TERMIN:
‼️ ‼️2 PAŹDZIERNIK ‼️ ‼️
18:00-19:00
‼️ZAPISY:
akademiatancaantidotum@gmail.com
531887666

Szczegóły

Data:
02 października
Godzina:
18:00 do 19:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/251709210155865

Miejsce wydarzenia

Akademia Tańca Antidotum
ulica Krótka 29/31, 42-202 Częstochowa, Polska + Google Map
Strona internetowa:
https://www.instagram.com/antidotum_official/