PIĄTEK - 18 CzerwcaSOBOTA - 19 CzerwcaNIEDZIELA - 20 Czerwca
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Nie kastruj go- warsztat dla kobiet

16 kwietnia - godz. 17:00 do 20:00

Wydarzenie Płatne.
Drogie Panie, zapraszam Was na niecodzienny warsztat “Nie kastruj go”, na którym będziemy przyglądać się w jaki sposób odbieramy mężczyznom możliwość wzrastania. Niestety często na to mamy duży wpływ…..
Pewnie mogłam Was zezłościć tym zdaniem, ale przyznajcie same, jak często zdarza nam się “matkować” swoim partnerom, przejmować za nich odpowiedzialność, wychodzić przed szereg nieproszoną.
Oczywiście to z miłości do nich i dla ich dobra, bo przecież zgięli by bez naszej pomocy:) To kolejne błędne przekonanie, z którym przyjdzie nam się rozprawić podczas warsztatu.
Jak to się dzieje, że z mężczyzn, którzy sami potrafili wyprasować koszulę, ugotować obiad, dotrzeć do celu starając się o nasze względy, nagle, po latach małżeństwa niczego nie potrafią…Czyż to nie dziwne? Jak to się stało?
O tym jak nasze wzajemne zachowania w relacjach wpływają na to jaka jest jakość naszego związku oraz w co grają pary i jak nie kastrować swojego faceta, będziemy rozmawiać podczas tego warsztatu. Jeśli obecnie nie jesteś w związku warsztat przyda Ci się, na przyszłość:) A jeśli jesteś matką, wiedzę zdobytą na warsztacie będziesz mogła wykorzystać do pomocy mu w jego wzrastaniu:)
Prowadząca: Maja Wyremblewska- jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie certyfikacji , asystentem psychodramy, właścicielem Pracowni Psychoterapii i Pracy z Ciałem w Częstochowie. Od lat prowadzę zajęcia dla kobiet, w tym już 5 edycji mojej autorskiej grupy dla kobiet #OtoJa. Prowadzę liczne warsztaty, wykłady i szkolenia z zakresu akceptacji siebie, komunikacji, wyrażanie swoich potrzeb i emocji, szacunku do siebie i stawiania granic. Szczegółowe informację o mnie: http://terapia.czest.pl/
Kiedy: piątek 16 kwietnia 2021 godzina 17.00-20.00.
Gdzie: Pracownia Psychoterapii i Pracy z Ciałem Oto Ja, ul. Waszyngtona 33/2 Częstochowa.
Zapisy: pod numerem telefonu 663-633-698 ( najlepiej wyślijcie sms o treści: nie kastruj go, imię i nazwisko, oddzwonię, bo jak powadzę terapię, często nie mam jak odebrać).
Koszt: 150 zł.
Ilość miejsc mocno ograniczona. Zajęcia odbywają się zgodnie z zaleceniami reżimu sanitarnego.

Szczegóły

Data:
16 kwietnia
Czas:
17:00 do 20:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/132465868795404/

Organizator

Pracownia Psychoterapii i Pracy z Ciałem
Strona internetowa:
www.terapia.czest.pl