PIĄTEK - 23 PaździernikaSOBOTA - 24 PaździernikaNIEDZIELA - 25 Października
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Nie lubię poniedziałków #34

14 września - godz. 17:30

W poniedziałek tradycyjnie spotykamy się o 17:30 na Placu Biegańskiego. Ruszymy w kierunku Jury, tj. przez Skrajnicę do Olsztyna, ścianka pod Biskupice, zjazd do Zrębic, przez Przymiłowice i Turów do Brzyszowa, skąd przez Srocko wrócimy do Częstochowy. Niby niewiele, ale wyjdzie 55 km. Ślad trasy do pobrania pod linkiem: https://www.plotaroute.com/route/1275544?units=km. Dobrze, by było żeby każdy pobrał sobie kreskę (otworzyć można na liczniku lub na telefonie np. poprzez LocusMap).
UWAGA!
Na Placu Biegańskiego zobaczymy ilu Nas będzie i jeżeli będzie Nas więcej, a będą chętni na jazdę w bardziej rekreacyjnym tempie, podzielimy się na dwie grupy. Grupa szybsza ruszy jako pierwsza. Grupa wolniejsza ok. 2 minuty później. Jeżeli nie będzie chętnych do jazdy w drugiej grupie, ruszymy jedną, a druga powstanie z osób, które nie utrzymają tempa grupy pierwszej. Jeżeli ruszymy na dwie grupy, a ktoś mimo wszystko spróbuje swoich sił z grupą pierwszą, ale jednak nie da rady, będzie mógł poczekać aż zgarnie go grupa druga. Na Placu Biegańskiego ma paść jasna deklaracja, czy od razu tworzy się grupa rekreacyjna, czy jedziemy jedną grupą i po prostu w pewnym momencie w razie “w” mówimy sobie pas i albo kontynuujemy solo lub z osobami, które odpadły z peletonu razem z nami, albo czekamy na tych, którzy z grupy odpadli przed nami. Żeby nie było żadnych wzajemnych pretensji i niedomówień.
Pamiętajcie o oświetleniu i o tym, że poruszamy się w nieograniczonym ruchu ulicznym i należy bezwzględnie przestrzegać przepisów PoRD. Jest to zbiórka koleżeńska, więc każdy jedzie na własną odpowiedzialność 🙂
Do zobaczenia!

Szczegóły

Data:
14 września
Czas:
17:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/799906637441383/

Organizator

Rowerowa Częstochowa
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/Rowerowa-Czstochowa-1559437560965521/

Miejsce

Plac Władysława Biegańskiego
Plac Władysława Biegańskiego
Częstochowa, śląskie 42-217 Polska
+ Google Map