PIĄTEK - 18 CzerwcaSOBOTA - 19 CzerwcaNIEDZIELA - 20 Czerwca
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Nie lubię poniedziałków #45

07 czerwca - godz. 17:30

Czerwiec rozpoczął się obiecująco! 🙂 Pogoda przez d ługi weekend dopisywała​,​ a i po weekendzie ma być dobra! W związku z tym zapraszamy na “Nie lubię poniedziałków #45”.
Projekt trasy przedstawia się następująco: https://www.plotaroute.com/route/1573998?units=km
Na miejscu podejmiemy decyzje o ewentualnym podziale na grupy. Część osób zapewne będzie zainteresowana jazdą bardziej treningową​​,​​ część woleć będzie jazdę bardziej rekreacyjną. Więc jak będzie taka potrzeba zrobimy podział na dwie grupy.
Dobrze by było​​,​​ żeby wszyscy mieli wgraną trasę na licznik lub przynamniej na telefon. Jeżeli wieczór będzie ciepły i pogodny​​,​​ to możemy zakończyć pod parasolami na Bieganie.
Prosimy pamiętać o kaskach! (bezwzględnie) i oświetleniu (przynajmniej sygnalizacyjnym) 🙂 Dobrze mieć ze sobą podstawowe narzędzia serwisowe i zapasową dętkę.
Jedziemy w otwartym ruchu ulicznym​​,​​ zatem należy bezwzględnie przestrzegać przepisów PoRD oraz uważać na siebie i kolegów​​/​​koleżanki z grupy.
Każdy jedzie na własną odpowiedzialność i ryzyko.
PS Uczestnictwo w wydarzeniu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku na fotkach i materiałach wideo w serwisach społecznościowych.
Korzystajcie z weekendu i do zobaczenia w poniedziałek o 17:30 na Bieganie.

Szczegóły

Data:
07 czerwca
Czas:
17:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/137295328376101/

Organizator

Rowerowa Częstochowa
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/Rowerowa-Czstochowa-1559437560965521/

Miejsce

Plac Biegańskiego