PIĄTEK - 6 SierpniaSOBOTA - 7 SierpniaNIEDZIELA - 8 Sierpnia
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Nie lubię poniedziałków #46

14 czerwca - godz. 17:30

Według prognoz poniedziałek ponownie ma być pogodny i ciepły​,​ a wręcz upalny 🙂 Nic nie stoi zatem na przeszkodzie​,​ żeby wyskoczyć na rowerową pętle w ramach “Nie lubię poniedziałków #46”.
Projekt trasy przedstawia się następująco: https://www.plotaroute.com/route/1580209?units=km UWAGA! W jednym miejscu na Wrzosowej będzie do przekroczenia DK1 po przejściu dla pieszych!
Na miejscu zbiórki podejmiemy decyzje o ewentualnym podziale na grupy. Część osób zapewne będzie zainteresowana jazdą bardziej treningową​​​,​​​ część woleć będzie jazdę bardziej rekreacyjną. Więc jak będzie taka potrzeba zrobimy podział na dwie grupy.
Dobrze by było​​​,​​​ żeby wszyscy mieli wgraną trasę na licznik lub przynamniej na telefon. Jeżeli wieczór będzie ciepły i pogodny​​​,​​​ to możemy zakończyć w Parku Lisinieckim na LaPlaya.
Prosimy pamiętać o kaskach! (bezwzględnie) i oświetleniu (przynajmniej sygnalizacyjnym) 🙂 Dobrze mieć ze sobą podstawowe narzędzia serwisowe i zapasową dętkę.
Jedziemy w otwartym ruchu ulicznym​​​,​​​ zatem należy bezwzględnie przestrzegać przepisów PoRD oraz uważać na siebie i kolegów​​​/​​​koleżanki z grupy.
Każdy jedzie na własną odpowiedzialność i ryzyko.
Uczestnictwo w wydarzeniu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku na fotkach i materiałach wideo w serwisach społecznościowych na profilach Rowerowa Częstochowa i Decathlon Częstochowa Poczesna.
Korzystajcie z weekendu i do zobaczenia w poniedziałek o 17:30 na Bieganie.

Szczegóły

Data:
14 czerwca
Czas:
17:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/303793788142941/

Miejsce

Plac Władysława Biegańskiego
Plac Władysława Biegańskiego
Częstochowa, śląskie 42-217 Polska
+ Google Map