PIĄTEK - 19 KwietniaSOBOTA - 20 KwietniaNIEDZIELA - 21 KwietniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAJuwenalia Częstochowa 2024 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Nie myl DJ’a z szafą grającą: Dj Eprom & Dj Stosunkowodobry | PUNKT CLUB Częstochowa

23 marca - godz. 21:00

Witamy Mordeczki! Przedstawiamy Wam nowy cykl imprez „Nie myl DJ’a z szafą grającą”, gdzie 𝗼𝗱𝗱𝗮𝗷𝗲𝗺𝘆 𝗵𝗼𝗹𝗱 𝗷𝗲𝗱𝗻𝗲𝗺𝘂 𝘇 𝗲𝗹𝗲𝗺𝗲𝗻𝘁𝗼́𝘄 𝗛𝗶𝗽 𝗛𝗼𝗽𝘂 – 𝗗𝗝’𝗶𝗻𝗴𝗼𝘄𝗶.

⏱️ 𝗦𝗧𝗔𝗥𝗧: 𝟮𝟭:𝟬𝟬
💸 𝗪𝗝𝗔𝗭𝗗: 𝟯𝟬 𝗣𝗟𝗡
📌 𝗠𝗜𝗘𝗝𝗦𝗖𝗘: 𝗣𝗨𝗡𝗞𝗧 𝗖𝗟𝗨𝗕, ul. Joachima Lelewela 2, Częstochowa

Zapraszamy was już 𝗼𝗱 𝗴𝗼𝗱𝘇𝗶𝗻𝘆 18:00 𝗻𝗮 𝗦𝗰𝗿𝗮𝘁𝗰𝗵𝗦𝗲𝘀𝘀𝗶𝗼𝗻.Wszystkich chętnych widzów zapraszamy od 21:00.

𝗣𝗮𝗿𝗸𝗶𝗲𝘁 𝗼𝘁𝘄𝗶𝗲𝗿𝗮𝗺𝘆 𝗼 𝟮𝟮:𝟯𝟬 – za dekami mamy ekspertów w tym temacie:
▪️ 𝐃𝐉 𝐄𝐏𝐑𝐎𝐌
 http://epromsounds.com
 https://www.facebook.com/djeprom
▪️ 𝐃𝐉 𝐒𝐓𝐎𝐒𝐔𝐍𝐊𝐎𝐖𝐎𝐃𝐎𝐁𝐑𝐘
 https://www.facebook.com/djstosunkowodobry
▪️ 𝐒𝐄𝐍𝐈𝐎𝐑 𝐏𝐀𝐍𝐂𝐇𝐎
 https://www.facebook.com/profile.php?id=100063441621661

𝗣𝗿𝗼𝗷𝗲𝗸𝘁 𝗽𝗼𝘄𝘀𝘁𝗮ł 𝘇 𝘄𝘀𝗽𝗼́ł𝗽𝗿𝗮𝗰𝘆 𝗱𝘄𝗼́𝗰𝗵 𝘇𝗮𝗷𝗮𝘄𝗸𝗼𝘄𝘆𝗰𝗵 𝗹𝗼𝗸𝗮𝗹𝗶, które tworzą miejsca pełne pasji i serca 😉
PUNKT CLUB
BYWASIĘTUITAM

* 𝐃𝐉 𝐄𝐏𝐑𝐎𝐌 (Michał Baj)
Urodzony w Jastrzębiu Zdroju w sercu Górnego Śląska, znany także jako 𝗦𝘇𝘁𝗶𝗴𝗮𝗿 𝗕𝗼𝗻𝗸𝗼, czołowy inżynier dźwięku, Mistrz Świata DJ-ów, producent muzyczny. Członek zespołów 𝗙𝗹𝗮𝗽𝗷𝗮𝗰𝗸, 𝗞𝗮𝗹𝗶𝗯𝗲𝗿𝟰𝟰, 𝗪𝗮𝗿𝗽 𝗧𝗿𝗮𝘃𝗲𝗹𝗲𝗿𝘀 𝗼𝗿𝗮𝘇 𝗪𝘇𝗴𝗼́𝗿𝘇𝗲 𝗬𝗮-𝗣𝗮 𝟯. Współtworzy formację Modulators. Współpracuje m.in. z takimi artystami jak Bernard Maseli, 𝗕𝗿𝗼𝗱𝗸𝗮, 𝗚𝗿𝘂𝗯𝘀𝗼𝗻, 𝗙𝗶𝘀𝘇 𝗘𝗺𝗮𝗱𝗲, 𝗞𝗿𝘇𝘆𝘀𝘇𝘁𝗼𝗳 𝗭𝗮𝗹𝗲𝘄𝘀𝗸𝗶, 𝗢𝗿𝗴𝗮𝗻𝗲𝗸, 𝗥𝗼𝗯𝗲𝗿𝘁 𝗖𝗶𝗰𝗵𝘆, 𝗪𝗼𝗷𝘁𝗲𝗸 𝗠𝗮𝘇𝗼𝗹𝗲𝘄𝘀𝗸𝗶, 𝟭𝟵𝟴𝟴 czy D-Styles. Właściciel analogowego studia Eprom Sounds, którego realizacje z zakresu produkcji miksu i masteringu zdobywają uznanie rynku muzycznego w postaci Złotych i Platynowych płyt. Pięciokrotny zdobywca nagrody Fryderyka oraz Mistrz Świata w finałach IDA w kategoriach Show, Technical i Show Class, a także wicemistrz Europy z 2005 roku. Zdobywca kilkunastu tytułów Mistrza Polski.

* 𝐃𝐉 𝐒𝐓𝐎𝐒𝐔𝐍𝐊𝐎𝐖𝐎𝐃𝐎𝐁𝐑𝐘 𝐚𝐤𝐚 𝐃𝐉 𝟏𝟎𝟎𝐝𝐁 – to tegoroczny 𝗠𝗶𝘀𝘁𝗿𝘇 𝗣𝗼𝗹𝘀𝗸𝗶 𝗗𝗷’𝗼́𝘄 𝗜𝗗𝗔 (𝘀𝗰𝗿𝗮𝘁𝗰𝗵). Do tego na scenie (w tym klubowej) jest już ponad 20 lat! To bardzo doświadczona oraz pozytywna, oryginalna, charyzmatyczna i kolorowa postać. Ciężko go zakwalifikować i zaszufladkować – zarówno pod względem techniki grania jak i gustu muzycznego. Od około 20 lat zajmuje się scratchem oraz graniem rozmaitych imprez i eventów. Od najlepszych, do mniej znanych klubów w całym kraju, za granicą, przez plenery, obozy snow, stacje radiowe, wernisaże, zawody taneczne, promocje, imprezy firmowe, warsztaty z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi a nawet uzależnionymi. Po za tym czasem można spotkać go w studio podczas różnego rodzaju nagrań. Generalnie jego twórczość nie zamyka się w konkretnych ramach (scratch, turntablism, klubowy dj’ing, break dj’ing etc…) . W zależności od okazji można się spodziewać różnych styli miksowania, bardzo charakterystycznej selekcji oraz naprawdę rozmaitych brzmień: od hip hopu, poprzez bardzo szeroko pojętą elektronikę do nurtów, takich jak: funk i jego wszelkie odmiany oraz soul czy disco a nawet rozmaitą muzykę etniczną: latin, afro etc. To także Mistrz Polski IDA (scratch) 2023 i po za tym, dwukrotny finalista tych zawodów. Jest/był członkiem 𝗦𝗧𝗘𝗩𝗘 𝗡𝗔𝗦𝗛 & 𝗧𝗛𝗘 𝗧𝗨𝗥𝗡𝗧𝗔𝗕𝗟𝗘 𝗢𝗥𝗖𝗛𝗘𝗦𝗧𝗥𝗔, jednej silniejszych grup dj;skich w kraju JOTAM HEHE, oraz współorganizator wielu wydarzeń, jamów, zawodów. Współtwórca FUNKY CHICKEN (legendarny cykl imprez organizowany z muzykami i wokalistami) oraz ex członek, znanej ekipy b-boy’owej SZTEWITE . Występował na jednej scenie z wieloma znanymi muzykami: dj’ami, raperami, wokalistami i muzykami.
Aby zrozumieć i poznać to co w nim wyjątkowe i najlepsze musisz koniecznie usłyszeć go na żywo.

* 𝐒𝐄𝐍𝐈𝐎𝐑 𝐏𝐀𝐍𝐂𝐇𝐎 to dj z Częstochowy, poruszający się w różnych gatunkach muzycznych, czego dowodem są liczne mixtapy i składanki jakie wyszły spod igieł jego gramofonów. Jako prawdziwy i oryginalny senior – weteran sceny – zaczynał swoją przygodę z dj-ką w nieistniejących już częstochowskich klubach Utopia i Iguana, organizując tam cykliczne wydarzenia spod szyldu Disco Sound, HipHop Party, Czarna środa.
Przez ponad dekadę był gospodarzem kilku cykli imprezowych w częstochowskiej Rurze. Organizował tam m.im
Discobusters czyli wyprawy do świata disco i funku w ich przeróżnych odmianach, goszcząc czołowych dj-ów miksujących te gatunki.
HipHopNight cykl oparty głównie na muzyce rapowej i R’n’B, oraz kilka innych serii imprezowych z szeroko rozumianą Urban Music.
Aktualnie raczy nas miksami rapu z polskiego podziemia, w co miesięcznych epizodach pt. Nowości w polskim rapie. 

Szczegóły

Data:
23 marca
Godzina:
21:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1121208125973779

Miejsce wydarzenia

PUNKT
lelewela 2
Częstochowa, 42-200 Poland
+ Google Map