PIĄTEK - 27 StyczniaSOBOTA - 28 StyczniaNIEDZIELA - 29 StyczniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAWOŚP CZĘSTOCHOWA 2023 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Niepamięć – Tragikomedia – spektakl

12 listopada, 2022 - godz. 16:00 do 18:30

Zapraszamy na przewrotną, pełną błyskotliwych dialogów tragikomedię najmodniejszego polskiego dramaturga współczesnego: Marka Modzelewskiego. To zaskakująca, trzymająca w napięciu historia o relacjach międzyludzkich, zaufaniu i rachunku jaki życie wystawi każdemu prędzej, czy później.

Bilety od 100zł – Niepamięć – Tragikomedia – spektakl

Godzina 16:00

Godzina 18:30

Czy da się ROZLICZYĆ PRZESZŁOŚĆ? Niewinne wspomnienia i refleksje nad dawnym życiem otworzą niezabliźnione rany, które bolą po wielu latach – nawet jeśli nie do końca wiemy, czy wspomnienia te są prawdziwe. Bo czymże tak naprawdę jest pamięć?

To zdolność przechowywania w mózgu naszych wspomnień, wydarzeń z naszego życia, osób, rzeczy. Zapamiętywanie, to cała masa licznych działań, które świadomie lub nieświadomie uruchamiamy.

Czasem przywołując coś z pamięci mylimy fakty z naszymi fantazjami lub reinterpretujemy wydarzenia w celu ochrony naszych emocji. Czasem wypieramy informacje, których nie chcemy pamiętać, bo są dla nas bolesne.

Przeszłość powróci z tak mocnym akcentem, że dotychczasowe życie naszych bohaterów okaże się kruchą i łatwą do zniszczenia konstrukcją. A emocji, podczas całego przedstawienia na pewno nie zabraknie.

Obsada: AGATA – Agnieszka WIĘDŁOCHA/ Karolina GORCZYCA AGNIESZKA – Magdalena KUMOREK MARCIN – Rafał KRÓLIKOWSKI / Krzysztof CZECZOT KAMIL – Marcin KORCZ KORNEL – Krystian PESTA Scenariusz – Marek MODZELEWSKI Reżyseria i opracowanie muzyczne – Piotr RATAJCZAK Scenografia i reżyseria świateł – Marcin ChLANDA Kostiumy – Monika ULAŃSKA/Grupa Mixer Choreografia i ruch sceniczny – Arkadiusz Buszko

Szczegóły

Data:
12 listopada, 2022
Godzina:
16:00 do 18:30
Witryna internetowa:
https://bit.ly/3OcBOa7

Miejsce wydarzenia

Filharmonia Częstochowska
Wilsona 16
Częstochowa, śląskie 42-202 Polska
+ Google Map
Telefon:
34 324 42 30
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia