PIĄTEK - 10 GrudniaSOBOTA - 11 GrudniaNIEDZIELA - 12 GrudniaPROPOZYCJE SYLWESTROWE
  • Polska Noc Kabaretowa – Hala sportowa Częstochowa 07.10.2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Niezakupy – dostań 5 rzeczy za darmo

26 listopada - godz. 10:00 do 18:00

Black Friday wywołuje emocje. Tanio, taniej, jeszcze taniej! Jak tu się oprzeć? Sprawdź naszą ofertę – proponują kolejne sklepy, zarówno te stacjonarne, jak i te internetowe.
Dlaczego jednak warto powstrzymać się od zakupów w Black Friday? Biorąc udział w zbiorowym, zakupowym szaleństwie, współtworzysz kulturę nadmiernej konsumpcji. To zupełnie bez sensu w sytuacji alarmującego wręcz zagrożenia planety i wyczerpujących się zasobów naturalnych. Nie mówiąc o ociepleniu klimatu, na które wpływ mają rosnąca produkcja i nasilenie transportu. Każda dostarczona do Ciebie z okazji Black Friday paczka to hektolitry zużytej benzyny i olbrzymia ilość wygenerowanych spalin!
Nie godzimy się na zakupowy amok, którego skutki dla środowiska są dramatyczne. Ty także masz na nie wpływ, dlatego zachęcamy, byś tworzył z nami #lepszyklimat! Ogłaszamy akcję Nie kupuję w Black Friday. Zasady są następujące: Przyjdź do naszego sklepu i zrób sobie zdjęcie z deklaracją, że nie kupujesz w Black Friday, wrzuć ją na Facebooka albo Instagram, oznaczając Lepszy Klimat. W zamian możesz za darmo otrzymać 5 wybranych rzeczy używanych.
Jeśli będziesz chciał, możesz w piątek (jak i przez cały listopad) wrzucić zaoszczędzone kilka złotych do puszki Stowarzyszenia Częstochowa Dla Zwierząt, stojącej w Lepszym Klimacie.
Regulamin promocji dostępny jest u organizatora i w sklepie charytatywnym Lepszy Klimat.

Szczegóły

Data:
26 listopada
Godzina:
10:00 do 18:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/324104842511556

Miejsce wydarzenia

Lepszy klimat – Sklep Charytatywny Fundacji Rething
Szymanowskiego 1 42-217 Częstochowa + Google Map