PIĄTEK - 3 LutegoSOBOTA - 4 LutegoNIEDZIELA - 5 LutegoDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

NOWOROCZNY BODYART® z Martą Tymoszewicz

11 stycznia - godz. 18:00

BODYART® z Martą Tymoszewicz-Bednarz 🖤
Happy New Year w Harmonii.

Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich pasjonatów świadomego ruchu na bardzo wyjątkowe wydarzenie.
Z początkiem roku zaplanowaliśmy dla Was dwie przepiękne lekcje z królową BODYARTu 🖤– Martą Tymoszewicz-Bednarz.

Marta jest właściecielką Szkoły BODYART® oraz BAX by Robert Steinbacher w Polsce.

Mgr wychowania fizycznego, od wielu lat pracuje w klubach fitness na terenie całej Polski, specjalizując się w roli managera i instruktora zajęć grupowych, nauczyciela tańca oraz trenera personalnego. Jest właścicielką i autorką koncepcji MARTA TYMOSZEWICZ – FITNESS COACHING w Hotelu Radisson BLU oraz MARTA TYMOSZEWICZ – LIFESTYLE DESIGNER (www.Tymoszewicz.pl). Marta postrzegana jest, jako kobieta godna naśladowania m.in.za profesjonalne budowanie relacji biznesowej na polskim rynku fitnessowym, uznawana jest za znakomitego szkoleniowca, prelegenta, prezentera i miłośnika wielu form aktywności ruchowej oraz nominowana była na wielu galach Kobiet Sukcesu. Oprócz lokalnego biznesu, rodziny, którą kocha ponad wszystko, jej serce i ciało wypełnia ulubiony trening i szkoła BODYART® Roberta Steinbachera.

Trening BODYART® jest w obecny naszym studio od samego początku. Cieszymy się, że czerpiecie z niego taką radość, siłę i wszystko to czego potrzebujecie dla ciała i ducha i tym bardziej zapraszamy na spotkanie, którego po prostu nie możecie przegapić. Krótkie przypomnienie o tym czym właściwie jest ten piękny koncept treningowy.

BODYART® jest jednym z najbardziej docenianych holistycznych treningów funkcjonalnych i formą fitness z nurtu Body & Mind. Umożliwia praktykę każdemu, prowadząc do odnajdywania psychicznej i fizycznej harmonii oraz równowagi.

BODYART® to holistyczny trening, który oddziałuje zarówno na ciało, jak i umysł, a całość posumować można myślą przewodnią słuchania siebie, odnajdywania psychicznej i fizycznej harmonii oraz równowagi.

✨Kiedy: 11 stycznia 2023 / środa
✨Godzina: 18:00 – 21:00
✨ Koszt: 120 zł / os.
* cena wydarzenia zawiera udział w 2 lekcjach:

BODYART® stretch
BODYART® core & balance
oraz pyszny posiłek

Szczegóły

Data:
11 stycznia
Godzina:
18:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/820910575639250/

Miejsce wydarzenia

Harmonia Ciała Częstochowa
Aleja Najświętszej Maryi Panny 12b/Piętro 4, 42-202 Częstochowa + Google Map