PIĄTEK - 17 WrześniaSOBOTA - 18 WrześniaNIEDZIELA - 19 Września
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

NutkoSfera i DrobNutki – CeZik dzieciom akustycznie – Częstochowa – bilety od 5 lipca

28 sierpnia - godz. 15:00

NutkoSfera i DrobNutki – CeZik dzieciom akustycznie
gdzie: Częstochowa – Festiwalu Kultury Alternatywnej – Centrum Inicjatyw Społecznych i Wsparcia Rodziny (ul. Przemysłowa 9)
kiedy: sobota, 28 sierpnia 2021, godz. 15:00
Ceny biletów:
35 zł – dorośli
25 zł – dzieci (od 0 do 16 lat, na jedną osobę dorosłą może przypadać maksymalnie 2 dzieci)
– bilety będą do nabycia od 5 lipca wyłącznie w Klubokawiarni “Alternatywa 21” (ul. Przemysłowa 14/16; wejście od ul. Mielczarskiego 20)
NutkoSfera i DrobNutki – CeZik dzieciom akustycznie
„Joł, joł Jowisz!” – tymi słowami wita się z Wami jedna z planet naszego Układu Słonecznego…
Aby poznać lepiej duże i „Małe ciała niebieskie” oraz dowiedzieć się, czemu samolot lata, statek pływa, a głowa myśli, spotkaj się z nami podczas wyjątkowego koncertu. Zabierz ze sobą uśmiech i dołącz do wspólnej zabawy!
Nutkosfera i DrobNutki to projekty pod kierownictwem CeZika. Za tym pseudonimem kryje się Cezary Nowak. Artysta od dziecka (z małymi przerwami) brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje! Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w Internecie. Do tej pory na kanałach You Tube „CeZik” oraz „KlejNuty” (sprawdź tutaj: www.youtube.pl/ascezik i tutaj: www.youtube.pl/klejnuty) opublikował kilkadziesiąt filmów. Najpopularniejsze zostały wyświetlone kilkanaście milionów razy. Łącznie materiały CeZika doczekały się ponad 140 000 000 odsłon, co sprawia, że jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców działających w Sieci.
Cztery lata temu CeZik zmienił obrany kurs. Od tego czasu tworzy kanał internetowy dla dzieci NutkoSfera, gdzie najpopularniejszy jego klip „W układzie słonecznym” ma ponad 60 milionów wyświetleń… i wiosną 2021 roku otrzymał status Platynowej Płyty!!! NutkoSfera i DrobNutki to piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Celem CeZika jest wyrabianie w dzieciach wrażliwości muzycznej, dlatego unika aranżacji biesiadnych czy dyskotekowych. Stara się, aby melodie wpadały w ucho, były proste, ale nie obciachowe. Dba o gust muzyczny dzieci od najmłodszych lat. Jego piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki. Kanał NutkoSfera ma już ponad 150 milionów wyświetleń i nadal pędzi niczym „Pociąg Elektryczny”.
Sprawdź: www.CeZik.com oraz www.NutkoSfera.pl
Artystą opiekuje się Agencja Koncertowa Borówka Music www.facebook.com/borowkamusic

Szczegóły

Data:
28 sierpnia
Czas:
15:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/920683058754861/

Miejsce

Miasto Częstochowa
Częstochowa
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map